Skocz do zawartości
Nerwica.com

krople L-72


mana

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy mozna odswiezyc bo temat jest dosc stary ale nowszego nie znalazlem jesli chodzi o te krople L-72 - ktos je teraz stosuje ? na ile czasu wystarcza jedna buteleczka ?

ja mam nerwice lękową aczkolwiek nieduza bo pojawia sie "tylko" w takich sytuacjach jak stanie w kosciele lub w kolejkach w sklepach albo na przejsciach dla pieszych itp ;)

 

szukam na to jakiegos dobrego lekarstwa bez recepty i te krople widze ze sa chwalone :)

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:13 am ]

no i kupilem te krople i pomagaja - spacery przez miasto i po sklepach sa wmiare ok ;) zawroty glowy sie pojawiaja lekkie ale zadko, ale moze dlatego ze rano mialem wizyte u dentysty wiec stresu bylo duzo a mimo to wszystko poszlo gladko ;)

zobaczymy jak dluzej bede stosowal - moze wogole te lęki znikna, eh marzenia ;)

przydalby sie jakis lek ktory dziala jak 2 lub 3 piwa - wtedy to moge stac na srodku stadionu aczkolwiek na scenie koncertu chyba bym jeszcze nie osmielil sie stanac ;) tyle ze jedni po 3 piwach sa pijani a ja dopiero jestem rozluzniony i bez lęków jak kazdy "zdrowy" czlowiek ...

 

a i dzieki forumowiczce Róża ktora te krople polecala w jezdym z tematow "jak opanowac nerwice" (czemu temat znikl?) - rzeczywiscie te krople pomagaja, bez recepty poki co nic lepszego nie znam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wmiare sa dobre - co prawda nadal mam zawroty glowy czy to w sklepach czy innych miejscach, tyle ze nie stosuje tych kropel regularnie, srednio biore je 3-4 razy w tyg zamiast 2-3 razy dziennie ;)

ale poprawa jest bo lek przed dentysta minal, bule brzucha tez coraz zadziej mnie atakuja, ostatnio udalo mi sie wystac cala msze przed kosciolem a ludzi troszke bylo ... :)

 

takze polecam kazdemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś jeszcze podzieli się wrażeniami po stosowaniu tych kropli,dużo ludzi tu pisało,że zamierzają je kupić i co działają? Póki co nie są dostępne w aptekach internetowych i homeopatycznych nie wiem dlaczego-może je wycofali?

 

[Dodane po edycji:]

 

Dzisiaj napisałam maila do apteki internetowej z zapytaniem czemu nie ma tych kropli i taką odpowiedź otrzymałam:

 

"Witam serdecznie, producent tych kropli wycofał się z rynku polskiego .Krople nie będą już dostępne. Poszukujemy źródeł składników by wykonywać ten lek na recepturze homeopatycznej. Jest szansa że nam się uda . Informacja o dostępności pojawi się na stronie internetowej naszej apteki w dziale leki homeopatyczne Lehning - l - 72 status"dostępne w formie kropli na zamówienie według LEHNING ". Ale nie wcześniej niż za 1,5miesiąca. Są inne leki homeopatyczne stosowane w tym kierunku i też w formie kropli. Można spróbować. Może ładnie podziałają. Pozdrawiam Agnieszka Mardyła"

 

Ciekawe czemu wycofali je?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×