Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
ewa54321

przesłuchanie u prokuratora

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Poproszę o poradę, moze wskazanie literatury.

Niedługo będę zeznawała przed prokuratorem jako oskarżona.

Sprawa jest ważna dla mnie, od jej wyniku zależy moja zawodowa przyszłość, wychowuję samotnie dziecko, w wyniku negatywnego rozpatrzenia sprawy mogę stracić pracę no i takze dobre imię...więc rozumiecie...

Jak się zachować wobec Pani prokurator aby zyskać jej przychylność?od tego przecież wiele zależy.

Mam 40 lat, wyższe wykształcenie, pani prokurator jest kobietą około 30 - letnią, zadbaną.

Czy być sługa uniżoną? czy być butna i pewna siebie?jakich słów użyć, jakich gestów?wierze że to wszystko ma znaczenie...

Serdecznosci

Ewa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj.Myślę , że trochę pokory nie zawadzi..Tym bardziej , że jak piszesz , jesteś oskarżoną.Odpowiadaj zgodnie z prawdą , nie kręć , i za dlugo się nie zastanawiaj.Na pewno , nie powinnaś być slugą uniżonym.To w większości ludzi budzi pogardę.Trzymaj się ciepło.Nie bój się.Pozdrawiam Cię:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co to ma wspólnego z nerwicą i/lub depresją? Jesteś chora?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z depresją ani nerwicą nic nie ma to wspólnego.

Więc -nie sługa uniżony.Ale jakies triki zeby pani prokurator pokochała mnie,żeby była dobrze usposobiona...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Takich trikow nie ma, ale nie radze krecic, bo raz zlapanego na klamstwie prokurator juz nie wypusci z garsci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest forum o nerwicy i depresji - rozumiesz mam nadzieję??

Ten temat nie ma z nią nic wspólnego więc zostaje zamknięty i przeniesiony do kosza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi