Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam i ja


Julitaw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,Jestem matka dwojki dzieci mam prawdopodobnie nerwice do tego dochadza ataki zlosci furia niegdy nie zrobilam nic zlego moim dziciom ale wystarczy ze wrzecze

 

patrze na mine mojego dziecka i mowie do siebie co ono zawinilo

 

a ja jestem jak rozpedzona lokomotywa nie raz nie potrafie sie zatrzymac tylko krzycze

 

prosze jezeli ktos ma podobne porblemy pomozcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomóc może Ci tylko lekarz.Najpierw ogolny , trzeba zrobić badania .Jeśli będą ok , to do psychiatry.Ja myślę , że jesteś przemęczona.Opiekowanie się dziećmi to ciężka praca.Zrob coś z tym , zanim dzieci zaczna się Ciebie bać.One nIE ROZUMIEJĄ co się dzieje z ich mamą.Smutne jest to , kiedy przez nas cierpią dzieci.Jestem też matką, i wiem ,że to niczego dobrego nie wroży.A więc działaj.Pozdrawiam Cię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też niestety zdarzało mi się wyżywać na mojej córce, też krzyczałam niepotrzebnie ale w ten sposób wyrzucałam z siebie złość nagromadzoną we mnie, to było od nerwicy właśnie. Moja córka sama teraz jest nerwowa, płacze o byle co. Zapisałam się z nią na psychoterapię i od ponad miesiąca biorę leki. Jest coraz lepiej i wiem że będzie :smile:

Radzę Ci to samo, nie truj dzieciakom dzieciństwa, przecież to najlepszy okres w ich życiu, chcesz żeby wspominały go niemiło przez Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×