Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

virgo21, jak sie to mówi głowa do góry, jakie to banalne :roll::P

Jest 3000 postów :mrgreen::yeah::yeah::yeah:

 

-- 28 sty 2013, 00:36 --

 

Saiga, nieeeeeee :P

 

-- 28 sty 2013, 00:37 --

 

Kurde sama do siebie juz pisze :roll: miało byc do ciebie unlikemenow,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

virgo21, no ja widze niezle masz schizy :D

Saiga, w skrócie to jestem sam, nienawidzę się, zmieniam miejsce zamieszkania, nachodzą mnie wspomnienia w postaci głosów tj barw głosów konkretnych niby ważnych dla mnie ludzi, rzuciłem studia, nie mam pracy(jakie to w ogóle nierealne dla mnie) moim ulubionym zajęciem na teraz to oglądanie egzekucji, obejrzałem też cykl takich dokumentów o seryjnych mordercach. nie mam bliskiej osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

unlikemenow, Nieciekawie to wygląda...

A co z rodziną?

Z resztą problemów jestem w stanie cię zrozumieć, bo mam podobnie (poczucie bycia samemu,niezrozumienie)... i czasem to cholernie ciąży.

Przede wszystkim spróbuj nie oglądać tego typu rzeczy,bo niepotrzebnie się nakręcasz...

virgo21, Ja jestem spokojny.

Dopóki ktoś mnie nie wkurwi albo nie zawraca dupy. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, no cóż, te filmy pozwalają mi docenić życie. raczej nie chciałbym być spalony żywcem, zakopany żywcem. albo żeby dziecko mi ucięło głowę maczetą. można powiedzieć, że mamy dużo szczęścia rodząc się w europie. szansa na taką afrykę była przecież spora :D co do rodziny to wolałbym o tym nie myśleć. ciekawe jak to jest wyjść z domu do lasu, wziąć super dawkę leków nasennych, ściągnąć płaszcz.. ciekawe czy bym się obudził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

virgo21, Wierzę na słowo :lol:

unlikemenow, Prawda,mnie też czasem fascynowało jak myślą,funkcjonują ludzie tam w "piekle na ziemi" gdzie wojna i zabijanie jest chlebem powszednim a każdy dzień może być ostatnim..

Przy tym te nasze deprechy itp..

Są niczym.

 

A co do 2 pomysłu,lepiej nie ryzykuj :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×