Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Mara_, estoy embarazada - jestem w ciąży tego sie z telenowel nauczylam

 

w telenowelach to pewnie najczęściej wymawiane zdanie :D

 

-- 06 gru 2012, 01:15 --

 

Mushroom, o, ja tez się uczę po angielsku, bo gdy zapisuje sobie slowka z tłumaczeniem angielskim to szybciej je zapamietuje, niz jak pisze polsku

ponadto co jest fajne to to że dużo słów w obu tych językach jest takie samo, tylko lekko inaczej się wymawia

 

jak ktoś z was chce kurs hiszpańskiego dla początkujących po angielsku to powinienem go gdzieś jeszcze mieć na dysku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, no comprendo, pero quiero una vaca! co to brat wymyśla, a tak w ogole, kto jest cieżki, siostra czy krowa, bo nie rozumiem ?D :D

 

-- 06 gru 2012, 00:30 --

 

Mara_, a włoski też jest fajny :105: ja mam zamiar dotrwać do przyszłego roku i uczyć się portulalskiego :D bardzo mi sie podoba :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, O tym żeby siostra pomogła mi zanieść tą krowę do domu :D a następnie do kuchni i nie wyjdzie z niej przez tydzień :P

Snejana, I siostra i krowa :P swoją drogą ciężki ten hiszpański :roll: wole polski i łacinę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, CHCE :D chce krowe :P

Tomcio Nerwica, hmmm etat szynszyla sie konczy to teraz bede miala krowe :D ja nie jestem ciezka, to ostatnio krzeslo co pode mna pęklo, to dlatego, żeby nadłamane juz wczesniej :P :P

 

-- 06 gru 2012, 00:36 --

 

Saiga, o, ruski też :D mogłam się uczyc w liceum a wybralam francuski zamiast tego, duży błąd :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, A po co mi kolejna siostra , nie po to pozbywam się jednej by mieć drugą na głowie :P zatrudnię jakąś ukrainkę , bo są tanie w utrzymaniu , a po drugie jak będzie na mnie krzyczeć , to nawet nie będę rozumiał o czym do mnie mówi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Rozumiem co siostra mówi , ale nadal nie mogę zrozumieć o co siostrze do końca chodzi :D działania siostry są dla mnie niezrozumiałe , ale cieszę się , że siostra wybrała hiszpański , bo jak siostra się uczy , to wreszcie mogę odpocząć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×