Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
zibimark

Mniej seksu,mniej masturbacji...

Rekomendowane odpowiedzi

a wasza dusza ukojenia doświadczy,umysł stanie się świerzy a energia w was eksploduje...ci zas co w seksie roluźnienia szukają będą wiecznie spięci i emocjonalnie labilni ..,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mniej takich durnych tematów, które i tak posłużą za preteks do absurdalnych wypowiedzi. Niech każdy pilnuje swojej dupy :!:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Powiedz co brałeś tudzież jarałeś, będę uważać, żeby nie zażyć lub nie zapalić tego samego :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

ja sie Was czasami boje i Tych waszych przemyslen :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

zibimark, wiesz ja mysle akurat odwrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

idziecie jak stado baranów za iluzoryczną wolnością którą ma rzekomo dawac seks,owszem -powiecie seks jest dla ludzi ,zbliza i konsoliduje związek,nie wspominając juz o nie dającej sie wypowiedziec w zaden sposób przyjemnosci jaką daje,wszystko ma jednak swoje granice,on wciąga jak narkotyk-szybko mozna stac sie jego niewolnikiem ,wtedy zniewala gorzej niz heroina i Efectin :smile:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się poważnie zastanawiam, czy Ty nie powinieneś na jakimś innym forum pisać...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

zibimark, prosze Cie a mama i tata zrobili Cie sila podswiadomosci bo widze ze Twoje psyhoanalityczne podejscie do jakze naturalnej sprawy skad sie musialo pojawic w Twojim umysle :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

boshhh niektorych to powinni sila zamykac w zakladach zamknietych zeby nie rozsiewali takich pojebanych przemyslen wsrod ludzi....dzizass skad zes sie urwal zibi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

on sie pojawil jak Anakin Skywalker, sam z siebie i tyle...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

No musiał se chłopak znaleźć filozoficzne uzasadnienie na brak seksu. Zawsze to lepsze niż myślenie o tym, że mu się nic nie trafia............................... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

łatwo krytykowac odmieńców którzy mają nieco inny pogląd na "te" sprawy,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
łatwo krytykowac odmieńców którzy mają nieco inny pogląd na "te" sprawy,

przeciez napisales ten post dla spowodowania klotni i prowokowania sie wzajemnego musiales wiedziec ze tak bedzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

a poza tym brzmi to jak fragment kazania jakiegoś nawiedzonego księdza :mrgreen:

takie to wzniosłe i mentorskie.... :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

psycho-logic, i mamy karaoke az sobie spiewalem :mrgreen: ale puzniej pomyslalem o seksie a to nie wypada tutaj :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Krzysiu tego nie wymyslił...ja zawsze wolałem gonic zajączka niz go złapac,chodzi mi głównie o to ze -posługując sie przytoczoną przez ciebie nomenklaturą-zakazany owoc zazwyczaj ma gorzki smak...dlatego jest zakazany właśnie przez nas-ludzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem to ma rację, uciekanie od problemu w coś nigdy nie jest dobrym wyjściem :)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

nie niestety nie zgodze sie instynktu nie oszukasz a nie uprawiajac seksu wpadnieszw nerwice i depresje a nie bedziesz uleczony i nikt mi nie powie ze tak nie jest to chyba bardzo stare i swiadome dla spoleczenstwa odkrycie w dziedzinie psychologi natura nie da sie oszukac i Ty tez tego nie uczynisz :roll:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Heh od dobrego seksu lepsza jest dobra przekopa :) a gdyby do tego dochodziło jeszcze jak za dawnych lat seks z kobietami wroga, to by się to nazywało pełnia szczęścia :D

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sex to życie!... i nie zmienia się nic jest tylko jedna rzecz dla której warto żyć : SEX

U mnie niedobór seksu powoduje problemy z cyckami!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

zaraz zaraz ale czy my mowimy o seksie z kims kogo kochamy czy o zwyklym pieprzeniu sie bo widze tutaj wielka roznice :?:

Ps. no niestety masturbacja nie jest tez niczym zlym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten wątek jest bezowulacyjny, zamknijcie go :!:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

widzicie-najtrudniej jest pokonac demony które tkwią w nas i nami rządzą gdy tymczasem powinno byc odwrotnie,seks spowszedniał,stał się towarem dla mas ,sportem-wszystko to odarło jego intymny aspekt z treści,jaką miał gdy był dopełnieniem miłości a nie czymś względem niej zewnętrznym...zanik tabu powoduje to ze ludzie upodabniają się do zwierząt,zadnych zachamowań;żadnych świętości ...nie na tym polega wolnośc...wolnośc to nie tylko uświadomienie sobie konieczności,to także panowanie nad ułomnościami,to przyzwoitośc...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
podstawą jest myśl że chciałbym być wolny, wielu ludzi do tego dąży ale nie wie jak się z tego wyrwać, i żeby to uczynić musisz się wyrwać od wszelkich nawyków i od zbudowanego świata, gdzie jest czas,elektronika, sex,dragi itp.

Wiem o czym mówisz, też chciałbym być wolny. Od popędów, od psychiki, podświadomości, sam sterować tym czego pragnę i potrzebuję - a nie dawać się sterować tym rzeczom. Ale tak się nie da, trzeba to zaakceptować i odnaleźć się w tym, to jedyna droga do tego żeby kontrolować popędy.

To normalne że myślimy fiutami, wtedy po prostu trzeba zrobić sobie dobrze i dalej możemy myśleć głowami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.