Skocz do zawartości
Nerwica.com

jestescie uzaleznieni od...


VTEC

Rekomendowane odpowiedzi

*Monika*, monster world ?? :mrgreen:;)

tak :oops:

*Monia*, widze :D

Zagrałabyś, a nie tylko patrzyła :mrgreen:

*Monika*, a co w niej widzisz takiego? Mnie znudziła po dwóch dniach. :roll:

Mnie też na początku, a potem mi się spodobała ...pozytywna rywalizacja :mrgreen:;) z moim skarbem :mrgreen:;) i innymi użytkownikami tego forum :D:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje dawne "przyzwyczajenie" do amfetaminy się odzywa.Zaczęło się od Delparanu,a teraz poszukuję czegoś mocniejszego.Jestem niespokojna,pobudzona

i "czegoś" mi brak. :why:

Czy kiedyś mi przejdzie.Poszukiwanie namiastki amfy.Nie biorę około 6 lat,ale ciągle czegoś szukam,jakiś środków którymi bym mogła zagłuszyć tą chorą rzeczywistość. :why:

Czy to będzie komputer,niejedzenie,marihuana,alkohol czy inne byleby uciec,uciec jak najdalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chyba jestem uzależniona od kawy, piję jej zdecydowanie za dużo, powinnam przestać bo przy wrzodach nie powinno się pić kawy, ale ja nie mogę nawet ograniczyć :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

największe uzależnienie - tulenie skarbka

 

kawa - jestem kawoholiczką, a przy nawrocie stanu depresyjnego potrzebuję więcej kofeiny więcej żeby utrzymac dotychczasowy poziom koncentracji i nie zasnąc przy nudnych dniach w pracy... jestem w czołówce kawopijaków w pracy...

 

koty - mogłabym je głaskac i głaskac; będziemy kiedyś z narzeczonym na swoim to się weźmie jakieś cudo ze schroniska i będzie ono zagłaskane...

 

nikotyna - mam nadzieję że już niedługo...

 

internet - zdecydowanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×