Skocz do zawartości
Nerwica.com

Słyszę Głosy?


Mateuszek94

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dziewięćdziesiąt Cztery
3 minuty temu, Mateuszek94 napisał(a):

I to przy tej dawce? Ja biorę 7dzien teraz wszedłem na 75mg rano i na wieczór mirtor 45mg. Szału puki co nie ma. Wcześniej lekarz inny dał mi mirtor,asertin i tegretol kazał mi odstawić od razu wszystko i przejść na to co wyżej napisalem

 

Przez większość czasu jadłem 225/30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Mateuszek94 napisał(a):

Otóż jak jestem w wśród ludzi to mam wrażenie jakby ktoś mówił o mnie nawet jakbym słyszał glosy. Nie wiem czy ja shize już taka łapie ale ostatnio stoję na dworcu i mijałem się z dwoma dziewczynami później wróciły ja dworzec i miałem wrażenie jakby ktoras mówiła "prrrr" jak do konia w sensie że końska twarz później inna babka wyszła z pociągu i jak spojrzałem to ona jakby "Ihaaaa Ihaaaa". Różne inne mam sytuację. Dla mnie to bardzo dziwne. Czuje się coraz gorzej ehhh :( co to może być 

 

Niestety nie nam na forum to oceniać. Czym innym jest "przysłyszenie", a czym innym "głos w głowie". W nerwicy czy nawet depresji bardzo często dochodzi do wyostrzenia zmysłów, co może powodować takie objawy, jakie opisałeś. Opisujesz to bardzo dokładnie, skupiasz na tym dużą uwagę, różnicujesz to z rzeczywistością. Zmysły bywają wyostrzone wtedy, kiedy żyjemy w permanentnym lęku, przez co mózg jest ciągle nastawiony na wyszukiwanie różnego zagrożenia, nawet w takich neutralnych, z pozoru nic nieznaczących bodźcach. Myślę, że najlepiej powiedzieć o tym lekarzowi psychiatrze, który postawi odpowiednią diagnozę i zaproponuje adekwatne do niej leczenie 🙂. Życzę zdrowia! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziewięćdziesiąt Cztery
20 minut temu, MarekWawka01 napisał(a):

Zmysły bywają wyostrzone wtedy, kiedy żyjemy w permanentnym lęku, przez co mózg jest ciągle nastawiony na wyszukiwanie różnego zagrożenia, nawet w takich neutralnych, z pozoru nic nieznaczących bodźcach.

 

A to prawda. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×