Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


Magdax

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na imię Magda mam 24 lata i od 11 lat choruje na schizofrenie i depresję. Znalazłam się tutaj bo aktualnie jest naprawdę do dupy i nie wiem już co mam ze sobą zrobić i tracę już ochotę na co kolwiek.

Życie codzienne jest dla mnie trudne chociaż nie mam żadnych wymagających obowiązków. Ale mam też fobie społeczna i w pewnym stopniu jest ona połączona z agorafobia czuje od jakiegoś czasu lęk przed wyjściem z domu, próbuje sobie jakoś z tym radzić ale bywa różnie. 

Ogólnie czuje ostatnio że jestem do dupy. Boje się też że mój związek się skończy przez to jak jest...

Jestem tu po prostu bo chciałabym z kimś porozmawiać bo nie ma za bardzo z kim pogadać na te tematy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Magdax napisał(a):

Mam na imię Magda mam 24 lata i od 11 lat choruje na schizofrenie i depresję. Znalazłam się tutaj bo aktualnie jest naprawdę do dupy i nie wiem już co mam ze sobą zrobić i tracę już ochotę na co kolwiek.

Życie codzienne jest dla mnie trudne chociaż nie mam żadnych wymagających obowiązków. Ale mam też fobie społeczna i w pewnym stopniu jest ona połączona z agorafobia czuje od jakiegoś czasu lęk przed wyjściem z domu, próbuje sobie jakoś z tym radzić ale bywa różnie. 

Ogólnie czuje ostatnio że jestem do dupy. Boje się też że mój związek się skończy przez to jak jest...

Jestem tu po prostu bo chciałabym z kimś porozmawiać bo nie ma za bardzo z kim pogadać na te tematy.

 

Cześć moja imienniczko. Ja mam trochę więcej lat niż ty, a nawet trochę bardziej więcej😅 

Ale wiem z czym się zmagasz. Ja od przeszło 20 lat się leczę, a od dziecka mam Stany lękowe. Myślę że znajdziesz tutaj ludzi z którymi warto rozmawiać, mi to forum bardzo pomogło gdy przyszłam tutaj rok temu. Zawsze w razie co możesz napisać nawet na priv, w wolnych chwilach odpisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kszykszy

Cześć Madzia 🙂

 

Napisałaś, że jesteś do dupy. A nawet bez papieru toaletowego, który istotnie do dupy jest, nie wyobrażamy sobie normalnego życia. Oprócz akcentu humorystycznego moja wypowiedź ma też pewną prawdę życiową. 

 

"Możesz być nikim dla całego świata, a dla kogoś być całym światem".

 

Możesz do mnie napisać albo chociaż wyrazić chęć, to napiszę 🙂

 

Trzymaj się mocno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, kszykszy napisał(a):

Cześć Madzia 🙂

 

Napisałaś, że jesteś do dupy. A nawet bez papieru toaletowego, który istotnie do dupy jest, nie wyobrażamy sobie normalnego życia. Oprócz akcentu humorystycznego moja wypowiedź ma też pewną prawdę życiową. 

 

"Możesz być nikim dla całego świata, a dla kogoś być całym światem".

 

Możesz do mnie napisać albo chociaż wyrazić chęć, to napiszę 🙂

 

Trzymaj się mocno.

No tak w sumie to masz rację..🙂 dzięki za odpowiedź i chęci. Ty również jak by co możesz napisać.

Jak na razie tylko próbuje ogarnąć jak ta strona działa... Heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kszykszy

Tematy, które wymieniłaś mnie również dotyczą. Dlatego chciałam zaznaczyć, że zawsze możesz do mnie napisać i pogadać. Gdyby mnie jednak ktoś zaatakował przy pierwszym poście chęcią pisania, to też bym nie wiedziała jak się ustosunkować. Dlatego rozejrzyj się i miej w głowie to, że chętnie z Tobą kiedyś zamienię słowo 🙂

 

Do spisania na forum!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, kszykszy napisał(a):

Tematy, które wymieniłaś mnie również dotyczą. Dlatego chciałam zaznaczyć, że zawsze możesz do mnie napisać i pogadać. Gdyby mnie jednak ktoś zaatakował przy pierwszym poście chęcią pisania, to też bym nie wiedziała jak się ustosunkować. Dlatego rozejrzyj się i miej w głowie to, że chętnie z Tobą kiedyś zamienię słowo 🙂

 

Do spisania na forum!

Dzięki🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×