Skocz do zawartości
Nerwica.com

Szpital Psychiatryczny w Lublinie-Abramowice


Paweł Szmit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w tym tygodniu zaczynam drugie leczenie w psychiatryku. Tym razem w Lublinie wcześniej w Katowicach-Szopienicach i mam pytanie, czy był ktoś z Was tam? Jakie są tam oddziały? Jaki personel medyczny? Jacy ludzie? Jak łazienki? Proszę o opinię na temat tego szpitala. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SZNYCEL byłem na Oddziale VI, ale już jakiś czas temu. Łazienki... hmm, trochę masakra. Personel - zależy kto. W salach zwykle 6 osób. Uważaj na złodziei - można mieć komórki, ładowarki, ale kradną, więc trzeba pilnować. Miałem od lekarki zgodę nawet na laptopa.

Ogólna opinia: szpital jak szpital, zawsze to ostateczność, ale czasem trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę Wszystkich przestrzec przed tym szpitalem, leżę już 6 dzień na 5 oddziale i personel masakra, ubikacja do D, złodziei mnóstwo, żebraków, personel krzyczy nawet szarpie nie ma zrozumienia, że jesteśmy chorzy psychicznie. 

W dniu 13.02.2023 o 16:57, Dryagan napisał:

@SZNYCEL byłem na Oddziale VI, ale już jakiś czas temu. Łazienki... hmm, trochę masakra. Personel - zależy kto. W salach zwykle 6 osób. Uważaj na złodziei - można mieć komórki, ładowarki, ale kradną, więc trzeba pilnować. Miałem od lekarki zgodę nawet na laptopa.

Ogólna opinia: szpital jak szpital, zawsze to ostateczność, ale czasem trzeba.

Miałeś rację, teraz odliczam dni do wyjścia, niby jestem z własnej woli ale ordynator nie chce mnie wypuścić 😭🤬

Najgorszy szpital psychiatryczny w jakich byłem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłam w abramowicach. Jeśli jesteś ogarnięty, to okej. Ale jeśli jesteś bardziej zaburzony/nie do końca samodzielny, to personel jest skandaliczny. Mają gdzieś co się dzieje z pacjentem. Zastrzyki, zastrzyki. Wiem, że nie pocieszyłam, kuchnia jest kiepska, nawet jak na szpitalną.
Ale ja mam pozytywne wspomnienia z oddziału ze względu na ludzi których tam poznałam, jak mówię. Personel nie będzie się wyżywał, jeśli jesteś samodzielny i nie mocno zaburzony.
Z lekarzem rozmawiasz tak często jak chcesz, kontakt z psychologiem też do ogarnięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra jako, że wyszedłem NARESZCIE z tego pseudo szpitala podzielę się historią tego co się wyprawiało, nie wiem jak na innych oddziałach, ale zaznaczam, iż ja byłem na oddziale 5.

 

To tak na plusy widzę tylko to, że 

 

+ Dobre jedzenie 

+ Niektórzy pacjenci (nie złodzieje, nie iosoby które zaglądają do kabiny w czasie kiedy ty jesteś nago pod prysznicem)

 

Na minus zasługuje przede wszystkim

 

- personel, w szczególności pielęgniarki i salowi. A dlaczego? Pielęgniarki siedzą sobie po prostu w swoim pokoju, jak chcesz coś dostać od nich to graniczy z cudem przez tydzień miałem gorączkę, bo wiadomo mycie okien, otwarte okna w łazienkach w zimie, przewietrzenie swojego pokoju po umyciu codziennym sali, ja leżałem większość dni na przeciwko palarni gdzie notorycznie był przeciąg i ciągle ktoś wychodził i wchodził kłapał drzwiami. Mnie oczywiście przewiało miałem temperaturę raz sprawdzoną wyszło 38 stopni dali mi paracetamol i tyle na drugi dzień się gorzej czułem przez cały dzień i noc dygotalem z zimna, jak chciałem żeby mi pielęgniarki zmierzyły temperaturę to powiedziały że za "5 minut" czekam dalej te 5 minut i nic po godzinę opierdzieliłem pielegniarkę że obiecano mi zmierzyć temperaturę i nic. Zadzwoniłem więc do rodziny żeby mi przywieźli do szpitala leki przeciwgorączkowe to już nie będę się prosił.

 

Dalej salowi tacy nie kulturalni, chamscy, bezczelni, że normalnie miałem ochotę wziąść tego kija co oni mopem myją podłogi i im przyp#### klą jak nie mało.

 

Dalszym minusem jest to jak wspomniałem wcześniej o niektórych ludziach, którzy podglądają Cię nago jak ty bierzesz prysznic, albo kobiety które idą się załatwić zamiast do damskiej swojej części łazienki to do męskiej włażą i odwrotnie to samo u mężczyzn. A taki smród był z łazienki dziewczyn że nie wiem, bo wszystkie normalnie sale po otwierane. 

 

Dalszym minusem jest to, że było parę na oddziale ludzi którzy kradną. 

 

Kolejny minus to, że Policja co tydzień była, karetek mnóstwo także i to w nocy gdzie nie można nawet odpocząć od tego szpitalnego zgiełku 

 

A i zapomniałem że nie dają nic na osłonę żołądka jak bierzesz leki 3x dziennie potem efekty mega skurcze żołądka. 

 

 

Pozdrawiam, osobiście wolę już ten szpital w Katowicach co byłem. Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×