Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

SZNYCEL

Użytkownik
 • Zawartość

  35
 • Rejestracja

 1. Ja mam właśnie od dwóch dni takie uczucie, jakby otępienia. Ledwo widzę na oczy. Zle postrzegam rzeczywistość. Straszne to jest Wczoraj miałem takie silne uczucie otępienia, że nie wiedziałem co się ze mną dzieje. Aż się tak zdenerwowałem tym bo się przestraszyłem. Ehh co ta nerwica z nami robi...
 2. PS. Wiem, że mam hipoglikemie normalną tą jakby zdrową to co u każdego występuje jak długo nie je tylko chodzi mi o to że mam ten żołądek zaciśnięty, odczuwam głód, ale nie mogę nic zjeść.
 3. Witam. Od kilku dni czuje się ciągle głodny, mało jem albo posiłki są nie systematyczne. Co mam robić odczuwam głód, ale nie mogę jeść nie wiem dlaczego. Mam taki jakby zaciśnięty żołądek. A jak nie jem długo to czasami fatalnie się czuje się tzn. Boli mnie głowa, zapominam się, brak koncentracji, lęki. Nie wiem co robić w tej sytuacji co jeść by nie czuć głodu. Chociaż na pół dnia.
 4. SZNYCEL

  Dubel

  Mam to samo takie uczucie ogłuszenia i dziwnie wtedy na oczy widzę. Masakra
 5. SZNYCEL

  Dubel

  Mam to samo takie uczucie ogłuszenia i dziwnie wtedy na oczy widzę. Masakara
 6. Mam to samo takie uczucie ogłuszenia i dziwnie wtedy na oczy widzę. Maskara
 7. SZNYCEL

  Dziwne objawy

  Ja mam dziwne objawy tj. Dziwne złe samopoczucie i tyle co mogę napisać nie umiem tego uczucia opisać. Codziennie mam to uczucie i czuję się z tym zle co mogę dodać to senność przy tym występuję. Czasami myślę, że to nie "TYLKO NERWICA" aż szok normalnie jak człowiek może zle sie czuć psychicznie, że ludzka psychika jest tak silnie skonstruowana.
 8. Ma tutaj ktoś ataki paniki z samego rana? Od razu po przebudzeniu (włącza mi się czarnowictwo,zawroty i bóle głowy, duszenie, jakieś cholerne uczucia w głowie, drżenie itd) a potem trzyma przez cały dzień do wieczora im bliżej nocy to trochę jakby lżej? Bo ja niestety tak mam niby zganiam na to, że leżę w łóżku całe dnie bo jak wstanę to jeszcze gorzej się czuje np. Jak jakieś zombie się czuje. Ehh już sam nie wiem dzień w dzień umieram setki razy aż mi się płakać chce normalnie. Ps. Śpię normalnie.
 9. Ma tutaj ktoś ataki paniki z samego rana? Od razu po przebudzeniu a potem trzyma przez cały dzień do wieczora im bliżej nocy to trochę jakby lżej? Bo ja niestety tak mam niby zganiam na to, że leżę w łóżku całe dnie bo jak wstanę to jeszcze gorzej się czuje np. Jak jakieś zombie się czuje. Ehh już sam nie wiem dzień w dzień umieram setki razy aż mi się płakać chce normalnie.
 10. a hipoglikemia reaktywna? muszę chyba pójść do lekarza.
 11. Przeskoki co masz konkretnie na myśli?? Takie szarpnięcie serca?
 12. A u mnie ostatnio to tragedia, od końca lutego podajże mam silne ataki paniki i natrętne myśli, że mam hipoglikemie reaktywną lub inną jakąś śmiertelną chorobę. Dzisiaj w nocy dostałem takiego szarpnięcia serca, że myślałem że wykituje. Ciągle mam obsesyjne straszne myśli na temat śmierci, omdlenia i utraty przytomności. Ciągle boje się że umrę. Żaden lek na uspokojenie nie działa. Zażywam od tygodnia Xetanor i Mirtor na razie dopiero tydzień biorę więc nie widzę poprawy. Zawsze z samego rana się źle czuje i praktycznie cały dzień tak mam. Śpię niby normalnie od dzisiejszej nocy chyba nie będę spać, ponieważ co nie położę się to mnie wybudza albo serce, albo jakieś dziwne uczucie w głowie, omdlewanie. Rozpłakałem się teraz i nie wiem sam co mam robić, bliscy rozkładają ręce i ja też. Boje się najbardziej, że mogę mieć tą hipoglikemie lub inne dziadostwo, że mi nic nie pomaga
 13. Cześć! Mam pytanie, czy niskie ciśnienie wpływa na naszą nerwicę? Tzn. Im niższe ciśnienie jest tym gorsze mamy ataki paniki?
×