Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy psychiatra wie ze kupiles leki na ktore wystawil recepte?


magdalencia993

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, magdalencia993 napisał:

Jak wyzej, zastanawiam sie czy moze sprawdzic czy faktycznie kupilam czy nie

 

Podejrzewam ze technologicznie jest to jak najbardziej mozliwe tylko pytanie czy faktycznie taki system istnieje

Tak. Lekarz bez problemu widzi czy recepta została zrealizowana. Nawet nie musi specjalnie wchodzić w jakieś dodatkowe opcje podglądu.

Edytowane przez acherontia styx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.05.2022 o 18:20, acherontia styx napisał:

Tak. Lekarz bez problemu widzi czy recepta została zrealizowana. Nawet nie musi specjalnie wchodzić w jakieś dodatkowe opcje podglądu.

Sorry ze odkopuje temat ale mowisz o raportowaniu zdarzen medycznych? Z tego co wiem to tylko rodzinny ma na razie podglad do wizyt pacjenta i lekow ktore wykupil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pawel.770 napisał:

Sorry ze odkopuje temat ale mowisz o raportowaniu zdarzen medycznych? Z tego co wiem to tylko rodzinny ma na razie podglad do wizyt pacjenta i lekow ktore wykupil.

Nie, ja wystawiając receptę widzę czy została zrealizowana, to lekarz tym bardziej. Lekarz który wystawił receptę widzi czy pacjent ją zrealizował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, acherontia styx napisał:

Nie, ja wystawiając receptę widzę czy została zrealizowana, to lekarz tym bardziej. Lekarz który wystawił receptę widzi czy pacjent ją zrealizował.

A moge zapytac kim jestes z zawodu, farmaceuta? Ale lekarz widzi czy pacjent wykupil recepty i czy widzi do jakego lekarza innego chodze i jakie leki w ogole biore? Mowie tu o specjalistach a nie o rodzinnym.

 

Z tego co wyczytalem to za jakis czas takze specjalisci dopiero maja widziec w systemie wszystkie wizyty i leki jakie sie bierze... na razie tylko rodzinni widza takie rzeczy ale moze sie to zmienilo sam nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pawel.770 napisał:

A moge zapytac kim jestes z zawodu, farmaceuta?

Nie. Pielęgniarką.

Godzinę temu, Pawel.770 napisał:

Ale lekarz widzi czy pacjent wykupil recepty i czy widzi do jakego lekarza innego chodze i jakie leki w ogole biore? Mowie tu o specjalistach a nie o rodzinnym.

 

Lekarz widzi czy zostały zrealizowane recepty, które on wystawił. Innych lekarzy nie widzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Pawel.770 napisał:

@acherontia styx

a czy lekarz rodzinny widzi w komputerze w jakiej placowce prywatnej czy to na NFZ pacjent sie leczy? Mowie tu o leczeniu psychiatrycznym.

Jeśli masz udostępnione to do wglądu dla lekarza rodzinnego to widzi, jeśli nie, to nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2022 o 05:31, Pawel.770 napisał:

Czyli jak na to nawet nie wchodzilem to nie udosteonilem tak?

 

Nikogo do niczego nie udostępniałam. Jestem pierwszą, która wprowadziłaby blokady!!!! alw

...........

Właśnie zadzwonił do mnie lekarz POZ, że nie wystawi mi leku kardiologicznego bo widzi że recepta kardiologiczna - wystawiona przez lekarza psychiatrę została tylko częściowo zrealizowana i jeszcze mam. Na Boga, wszystko już wiedzą!!!!

Fakt, psychiatra wystawił mi receptę na taki lek i zaczęłam jej realizację ale daleko od domu a teraz jestem chora i nie chce mi się tak daleko jeździć. Wizyta u Psychiatry była prywatna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×