Skocz do zawartości
Nerwica.com

feromony


kamionek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Możecie się śmiać albo nie ale postanowiłem przetestować jakieś feromony. NIgdy czegoś takiego nie używałem i po prostu jestem ciekaw czy działa na płeć przeciwną. Może się zawiodę a może nie? Ale przynajmniej bede wiedział. Pytanie do Was. Czy ktoś z Was miał może styczność z feromonami?
1. Jakich używaliście?
2. Byy bezzapachowe czy zapachowe?
3. Co ile i w jakich sytuacjach używaliście?
4. No i jak wybrać odpowiednie? Nie chciałbym się naciąć na jakiś szajs z allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wierzę w naturalne feromony. Coś w tym jest, że jedna kobieta "pachnie" konkretnemu facetowi bardziej pociągająco, a druga mniej. Z kolei innemu facetowi moga pachnieć odwrotnie. Jesli chodzi o syntetyczne feromony to warto jest moim zdaniem przetestowac albo love desire albo phermone essence.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się,że pheromone essence. Najskuteczniejsze, ale również najdroższe. Dostaniesz niewielką buteleczkę bezzapachowej esencji. Wystarczy kropla na nadgarstki albo za uszami. No i możesz stosować w dowolności ze swoimi standardowymi perfumami na co dzień. Podniesie to Twoją pewność siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele czynników które decydują o powodzeniu lub nie. Nie ma jednego prostego sposobu.

Co do zapachów z feromonami to brałem pod uwagę na poczatku, że może być to placebo jednak nie bylo to placebo. Przetestowałem kilak razy z tymi samymi perfumami. Raz zapach bez pheromone essence, raz zapach z pheromone essence oraz zdecydowany plsu w reakcji kobiet w pracy na tę drugą opcję ( co ciekawe nie tylko kobiet ale również mężczyzn).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na waszym miejscu na pewno przez palce brałbym marketingowe teorie, że po feromonach, panny zaczną ściągać majtki szybciej niż buty. To fajna bajka, ale dla naiwnych, młodych, lub bez doświadczenia z kobietami. Pracuję dużo z ludźmi, w biznesie, gdzie liczy się charyzma, pewność siebie, "bajera". Nie wierzę, że dzięki feromonom dziewczyny zaczną zrywać staniki, ale już bardziej jestem skłonny uwierzyć, że będziemy odbierani przez otoczenie jako godni zaufania i solidni. I w tym celu postanowiłem spróbować. Czemu nie? Nic nie tracę, poza tym kupiłem feromony zapachowe z przyjemną kompozycją. W pewien sposób również jesteśmy zwierzętami, wydzielamy zapachy i komunikujemy się ze sobą na poziomie biochemicznym. Inaczej pachnie człowiek chory, inaczej człowiek zaniepokojony, a jeszcze inaczej tzw "człowiek sukcesu". Jeśli feromony mają stać się dla Cb talizmanem, dzięki któremu sądzisz, że poczujesz się jak młody bóg, to się łudzisz a  po prostu napychasz kabzę wielkim korporacjom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.11.2021 o 12:58, zabijaka napisał:

Czemu nie? Nic nie tracę, poza tym kupiłem

Używanie czegoś takiego to nie tylko oszustwo i wprowadzanie drugiej osoby w błąd ale i trochę szkodzenie sobie- jeśli ma się nadzieję na stały związek...🖤 czy tam regularne spotykanie... po jakimś czasie może się okazać że ta druga osoba będzie sfrustrowana (jak nie użyjesz tego czegoś) poczuje się przy Tobie nieco inaczej -  nie będzie już między Wami iskrzyć 💖 (jeśli naturalnie nie jesteście "kompatybilni") 

W dniu 9.04.2021 o 07:52, ivo34 napisał:

Wierzę w naturalne feromony. Coś w tym jest, że jedna kobieta "pachnie" konkretnemu facetowi bardziej pociągająco, a druga mniej. Z kolei innemu facetowi moga pachnieć odwrotnie

Właśnie taki sam efekt (ale bez wprowadzania kogoś w błąd) ma np.🏋️‍♂️pot 🏋️‍♀️:"D🤸‍♂️  bo feromony nie mają zapachu ale chyba w większych ilościach się uwalniają wraz z innymi "wydzielinami". Jeśli czyta to ktoś wrażliwy na drugą osobę-  takie oszustwo może w najgorszym wypadku doprowadzić do 💔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Encyklopedia napisał:

po jakimś czasie może się okazać że ta druga osoba będzie sfrustrowana (jak nie użyjesz tego czegoś) poczuje się przy Tobie nieco inaczej -  nie będzie już między Wami iskrzyć 💖 (jeśli naturalnie nie jesteście "kompatybilni") 

To jest przypisywanie feromonom jakichś magicznych właściwości, w które osobiście nie wierzę. Ale wierzę, że feromony działają na psychikę tego, który je nosi - podnosi jego PRZEKONANIE o swojej atrakcyjności. Jeśli tak, to feromony jak najbardziej służą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×