Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spotkaliście się z takim objawem nerwicy?


Stresminaimie

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio przeżyłam ogromny stres związany z koronawirusem, mam dziwny objaw o którym wcześniej nie słyszałam otóż mam takie uczucie w szyi/przełyku jak po połknięciu kontrastu, coś jakby duszność, ciężko opisać  - uczucie takiego ciepła na dole szyi i dodatkowo bol pod/obok prawa łopatka - mieliście kiedykolwiek? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Objawy somatyczne zaburzeń lękowych, maga istnieć pod naprawdę różna postacią i w sumie nie ma to większego znaczenia jaką. 

Mój znajomy miał ich setki będąc przekonany, że na coś choruje. Zrobił wszelkie możliwe badania na własną rękę i odbył prywatnie wiele konsultacji u różnych specjalistów, co łącznie kosztowało go około 3 000 zł. Wszystkie badania wyszły wzorcowo :). Oczywiście na końcu musiał skorzystać z usługi psychiatry i wszystko ustąpiło.

Edytowane przez Naga Małpa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czasie mojej nerwicy wszystkie objawy jakie miałem dotykały niemal każdej części mojego ciała. Oszczędziły tylko ręce, a poza tym miałem różne bóle, uciski i dyskomforty właśnie na szyi, brzuchu, głowie, nogach...

 

Jeśli chodzi o szyję to miałem też takie dziwne do opisania uczucie, jakbym ,,coś tam miał''

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.03.2021 o 12:56, Stresminaimie napisał:

Ostatnio przeżyłam ogromny stres związany z koronawirusem, mam dziwny objaw o którym wcześniej nie słyszałam otóż mam takie uczucie w szyi/przełyku jak po połknięciu kontrastu, coś jakby duszność, ciężko opisać  - uczucie takiego ciepła na dole szyi i dodatkowo bol pod/obok prawa łopatka - mieliście kiedykolwiek? 

 

Tak, miałam takie. Nieprzyjemne.

W tej chwili z objawów somatycznych miewam:

- bóle głowy

- biegunki

- mdłości

- uczucie osłabienia

- fale gorąca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×