Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pomóżcie, mam problem ze stresem


Julanana

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 20 lat, odkąd pamietam mam problem ze stresem. Gdy przychodzi moment stresujący zaraz mam biegunkę. Kiedyś jakoś dawałam radę i nie było to tak nasilone jak dziś. Od roku nie daje rady, ledwo przystąpiłam do matury bo zażywałam olej cbd. Na maturach próbnych wcale nie byłam. Teraz jest moment gdzie olej cbd nie pomaga, nie mogę iść do fryzjerki, do kosciola, tam gdzie są ludzie bo się stresuje. Mieszkam z rodzicami w domu  również mam sytuacje stresująca, rodzice nawet nie rozumieją mojego problemu. Mój brat ma już to samo a ma 13 lat. Siedzi cały czas w domu bo boi się ze zastanie go biegunka. Rozmawiałam z nim i on czuje to samo co ja. Nie jesteśmy w stanie tego opanować i nie mamy pomocy od rodziców.Nie mogę iść do pracy, na studia. Chce niedługo wyjechać do pracy ale nie wyobrażam sobie tego.Moje życie to stres. Pomóżcie i powiedzcie gdzie szukać pomocy, psycholog czy psychiatra? Boje się i wstydzę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie potrzebujesz pomocy, samej będzie Ci ciężko sobie poradzić. Myślę, że dobrym pomysłem byłoby prędko zapisać się właśnie do psychiatry i do psychologa. Proponuję najpierw do psychiatry, a w międzyczasie ogarnąć sobie skierowanie do psychologa od lekarza rodzinnego. Rozumiem Twój lęk i wstyd, ale uwierz, że przed tymi ludźmi, do których powinnaś się udać, nie masz się czego bać ani wstydzić. Na tym polega ich praca, są wykształceni w tych kierunkach i obyci w temacie, więc możesz być spokojna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×