Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witajcie


fago

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie kochani, milo mi goscic na forum. Mam 27 lat i od okolo 4-5 miesiecy zmagam sie z nerwica, napadami lekowymi (bynajmniej tak tlumaczy mi lek. rodzinny). Zaczelo sie od niespodziewanego ataku przy ktorym mialem nieznany mi dotad bol w klatce piersiowej, skonczylo sie wezwaniem pogotowia, bylem przekonany ze to moze byc zawal... Oczywiscie na pierwszy rzut oka nic nie wyszlo. Potem kolejne ataki z przerwami. Nastepnie 3x pobierana krew, echo serca, ekg, teraz holter cisnieniowy bo cisnienie wysokie pomimo, ze zawsze bylo w normie. Co jakis czas dochodza najdziwniejsze objawy, ostatnio bole glowy i zawroty, problem z widzeniem w jednym oku, cieplo pod lewym udem itd. 4 miesiace to wciaz nie duzo, mimo to podjolem odrazu kroki i zdecydowalem sie na terapie z psychologiem, mam za soba jakies 5 -6 sesji, ale niestety wszystko powraca co jakis czas, nie potrafie przekonac sie ze to nerwica, wciaz zmagam sie z najgorsza mysla ze jestem chory, ze czegos nie wykryto, ze za malo zbadano.. Byc moze sa tu nerwicowcy z wiekszym stazem ktorzy mieliby jakas cenna rade. Dla mnie wszystko jeszcze jest nowe i nie za bardzo umiem sobie z tym poradzic. 

Tymczasem milego wieczorku wszystkim !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fago Witaj jakbym czytała o sobie 3 lata temu jak jeszcze nie wiedziałam że to ona .. Tyle się o niej naczytałam że był mogła encyklopedie napisać 😂.. Po 1  nerwica cię nie zabije ani żaden z niej somat . Po 2 musisz ją zaakceptować i ja zrozumieć Po 3 nie bój się jej . To moje rady 😉.. Ja mam za sobą hmm kardiologa  USG itp bo myślałam że zawał . Gastrolog , USG  bo ból brzucha nie do opisania . Do lekarza rodzinnego już nie napisze ile razy byłam i ile badań robiłam bo by wyszła z tego książka 😁.. Nerwica i jej somaty są takie realistyczne że możesz myśleć że masz jakąś chorobę .  Ale to tylko twoja głowa i myśli nic więcej 😉 I ona będzie wracać póki nie nauczysz się z nią żyć 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bóle głowy i zawroty też miałam że aż z bólu cała czerwona byłam .. normalnie cały tydzień leżałam w łóżku.. Byłam u lekarza porobiłam badania i co usłyszałam jesteś zdrowa jak zawsze to samo słowo 😂.. a ja czułam że coś jest nie tak ze sobie robi ze mnie jaja .. ja tu z bólu nie mogę wytrzymać a on mi mówi że nic mi nie jest 😂.. to do inne lekarza szukałam szukałam niewiedomo już czego i od tego szukania aż mi przestało 😂.. Najlepiej porób badania w kierunku zawrotów głowy i bólu .. i będziesz spokojny .. Gdy nic ci nie będzie to znaczy że to ona i będziesz już wiedział 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×