Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Kinga 24

Użytkownik
 • Zawartość

  29
 • Rejestracja

 1. Kinga 24

  Brak Znajomych

  @Varian Łatwo mówić ..
 2. Kinga 24

  Brak Znajomych

  @Varian Do pracy nie chodzę narazie ... Boje się wyjść z domu bo mam zawroty głowy i odrealnienie .. a szkole już dawno skończyłam .. i znajomości że szkoły już dawno się urwały ..
 3. Kinga 24

  Brak Znajomych

  @Varian Właśnie o to mi chodzi ... Brakuje mi osoby z którą bym mogła pogadać na żywo .. ale już wątpię że znajdę będę sama całe życie
 4. Kinga 24

  Brak Znajomych

  @Immo Łatwo się mówi he Ale spróbuję .. a ile już masz nerwicę ?
 5. Kinga 24

  Brak Znajomych

  @Immo Masz racje.. postaram się jakoś wyjść bo już całkiem będę sama i pozostanie mi tylko telefon w ręku ..
 6. Kinga 24

  Brak Znajomych

  @Immo To super że dajesz radę .. może ja też zacznę ryzykować .. chociaż strasznie się boje to mówisz że jak wyjdę z domu i pójdę gdzieś dalej to nie zemdleje ? ..
 7. Kinga 24

  Brak Znajomych

  @Immo Dzięki że tak mówisz chciałabym myśleć tak pozytywnie jak ty.. Próbuje bo nie powiem już 3 lata .. czasami jest dobrze czasami jest źle .. ale się nie poddaje najchętniej lezalabym w łóżku calymi dniami i nic nie robiła .. Ale staram się jakoś funkcjonować chociaż somaty walą z każdej strony
 8. Kinga 24

  Brak przyjaciół

  @basiainela12 A skąd jesteś ?
 9. Kinga 24

  Brak Znajomych

  @Immo Wyjdziesz napewno .. Mam nadzieję że i ja z tego wyjdę .. tęsknię za dawnym życiem.
 10. Kinga 24

  Brak Znajomych

  @Immo Ja jeszcze z tym walczę .. tak to uczucie w sklepie jest okropne jak byś spadał w dół i jakby wszystko działo się obok .. aż oczy szeroko otwieram w sklepie .. dziwnie to pewnie wygląda jakbym coś brała
 11. Kinga 24

  Brak Znajomych

  @Immo Zazdroszczę ci .. Ja mam zawroty i odrealnienie wyjdę z domu ale tylko blisko do sklepu i nic więcej .. nawet nie mam szansy kogoś poznać bo szybko uciekam do domu ..
 12. Kinga 24

  Brak Znajomych

  @Immo uu Daleko .. ty też nie masz znajomych ?
 13. Kinga 24

  Brak Znajomych

  @Immo Z Radomia a ty ?
 14. Kinga 24

  dubel

  Hej czy jest tu ktoś ? Z kim można byłoby popisać , powspierac się nawzajem ... Strasznie się czuje nie mam z kim nawet popisać .. mam faceta ale to nie to samo .. przez 6 lat byłam w innym mieście i kontakt się urwał totalnie gdy wróciłam do swojego miasta .. już moich znajomych nie było wyjechali .. a FB mam od 2 lat i nie mógłam nikogo znaleźć .. Miałam przyjaciółke niby przyjaciółke gdy już jej nie byłam potrzebna zostawiła mnie bo wybrałam życie z moim partnerem. A ona że nie miała nikogo i jej się nie układało przestała się do mnie odzywać .. Straszne siedzę całymi dniami w domu i patrzę w ścianę .. chciałabym poznac kogoś wyjść pogadać , pośmiać się jak normalny człowiek .. przez tą nerwicę całkiem się już zamknę w sobie.
 15. Hej czy jest tu ktoś ? Z kim można byłoby popisać , powspierac się nawzajem ... Strasznie się czuje nie mam z kim nawet popisać .. mam faceta ale to nie to samo .. przez 6 lat byłam w innym mieście i kontakt się urwał totalnie gdy wróciłam do swojego miasta .. już moich znajomych nie było wyjechali .. a FB mam od 2 lat i nie mógłam nikogo znaleźć .. Miałam przyjaciółke niby przyjaciółke gdy już jej nie byłam potrzebna zostawiła mnie bo wybrałam życie z moim partnerem. A ona że nie miała nikogo i jej się nie układało przestała się do mnie odzywać .. Straszne siedzę całymi dniami w domu i patrzę w ścianę .. chciałabym poznac kogoś wyjść pogadać , pośmiać się jak normalny człowiek .. przez tą nerwicę całkiem się już zamknę w sobie.
×