Skocz do zawarto艣ci
Nerwica.com
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki kt贸re...
Znajd藕 wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wiecz贸r 馃檪

To m贸j pierwszy post na tym forum, niedawno tu do艂膮czy艂am i chcia艂abym si臋聽聽przywita膰 馃檪

Na nerwic臋/depresj臋 choruj臋 ju偶 baaardzo d艂ugo, ale jest to moje pierwsze forum na ten temat. Na ten moment funkcjonuj臋 dobrze, ale wci膮偶 borykam si臋 z trudno艣ciami, kt贸rych nie rozumiej膮 鈥瀗ormalni鈥 ludzie. Pomy艣la艂am, 偶e poszukam wsparcia w艣r贸d Was, jak r贸wnie偶 mo偶e z moim do艣wiadczeniem z聽chorob膮聽b臋d臋 mog艂a wsparcia udzieli膰 komu艣 z Was.聽聽

艢ciskam 馃檪

Udost臋pnij t臋 odpowied藕

Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach
Teraz, neon napisa艂:

Witaj, jakie dzia艂ania do tej pory podje艂as w walce z problemem, terapii pr贸bowa艂as?

Przez ca艂y ten okres by艂am 2 razy w szpitalu (trzeci raz wypisa艂am si臋 na drugi dzie艅 wi臋c si臋 nie liczy ;)), chodzi艂am na terapi臋 do 2-3 psycholog贸w po kilka miesi臋cy, ca艂y czas od lat przyjmuj臋 codziennie leki, jestem ca艂y czas pod opiek膮 psychiatry.聽

Udost臋pnij t臋 odpowied藕

Odno艣nik do odpowiedzi

Po kilka miesiecy to chyba za ma艂o 偶eby zbudowa膰 zaufanie i przepracowax pewne sprawy. Ja jestem trzeci rok na jednej i tej samej i dopiero teraz jest jakis prze艂om.

Udost臋pnij t臋 odpowied藕

Odno艣nik do odpowiedzi
Teraz, neon napisa艂:

Po kilka miesiecy to chyba za ma艂o 偶eby zbudowa膰 zaufanie i przepracowax pewne sprawy. Ja jestem trzeci rok na jednej i tej samej i dopiero teraz jest jakis prze艂om.

呕aden z tych psycholog贸w mi nie podszed艂. Mo偶e pierwszy, ale nie mam mo偶liwo艣ci do niego chodzi膰 teraz. P贸藕niej nie聽umia艂am zbudowa膰 relacji, nie wzbudzali mojego zaufania, denerwowali mnie :(聽Ale zaczynam rozgl膮da膰 si臋 za nowym.聽

Udost臋pnij t臋 odpowied藕

Odno艣nik do odpowiedzi
4 minuty temu, Klimat Buntu napisa艂:

Ale zaczynam rozgl膮da膰 si臋 za nowym.聽

Dobry kierunek.

Udost臋pnij t臋 odpowied藕

Odno艣nik do odpowiedzi
W dniu 23.12.2020 o 10:40, Klimat Buntu napisa艂:

呕aden z tych psycholog贸w mi nie podszed艂. Mo偶e pierwszy, ale nie mam mo偶liwo艣ci do niego chodzi膰 teraz. P贸藕niej nie聽umia艂am zbudowa膰 relacji, nie wzbudzali mojego zaufania, denerwowali mnie :(聽Ale zaczynam rozgl膮da膰 si臋 za nowym.聽

To jest w艂a艣nie to. Aby trafi膰 na takiego na kt贸rego si臋 otworzysz i i zaufasz.Mam nadziej臋 ze trafisz teraz na takiego i to b臋dzie pocz膮tek lepszej drogi.聽

Udost臋pnij t臋 odpowied藕

Odno艣nik do odpowiedzi

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋 lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Za艂贸偶 nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj si臋

Zaloguj si臋

Posiadasz ju偶 konto? Zaloguj si臋 poni偶ej.

Zaloguj si臋