Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problem z erekcją partnera


delka

Rekomendowane odpowiedzi

Pisze z pewnym irytującym mnie i mojego partnera problemem, może któraś z Was miała podobną sytuację i razem znaleźliście rozwiązanie:) Mianowicie chodzi o jego erekcję, a raczej jej brak(?). Z początku próbowaliśmy po alkoholu i myśleliśmy, że to właśnie jest powodem braku wzwodu, ale mija już miesiąc i dalej nie udało nam się chociażby założyć prezerwatywy. Robimy gry wstępne i wszystko jest dobrze, erekcją utrzymuje się krótko i klapa. Chłopakowi jest bardzo głupio za każdym razem, jest bardzo zirytowany niepowodzeniem. W ostatnim związku wszystko działało, było to 1,5 roku temu. Widzę jak jest mu najzwyczajniej przykro, ma on 24 lata. Z początku podejrzewałam też stres, ponieważ uprzedzilam go, że z nikim wcześniej nie spałam. Oboje mamy już ochotę najzwyczajniej na świecie uprawiać że sobą seks, bardzo się kochamy. Czy Wy i wasi partnerzy mieli taki problem i poradziliście sobie bez wizyty u lekarza?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faceci tez miewają problemy hormonalne, to nie tylko babska specyfika. Ale może to być też np. oznaka pierwszych problemów z krążeniem. Nie piszesz nic o jego trybie życia, ogólnej kondycji, ale mamy takie czasy ze nawet zawał u dwudziestoparolatka to nie jest już rzecz totalnie niespotykana. Wiem, że wiele osób ma problemy z wizytą u urloga czy u seksuologa, szczególnie mężczyźni, ale moim zdanem dobrze jest to jednak rozważyć. Alternatywą jest ewentualnie wypróbowanie srodków bez recepty na erekcję. Jest ich wiele. Dobrze aby zorientowac się czy srodek, który kupujecie ma w sobie sildenafil bo jest to obecnie jedyna naukowo potwierdzona substancja, która moze działać na erekcję (no dobra jest również tadafil ale ten jest przypisywany raczej w ekstremalnych sytuacjach, kiedy nic już nie pomaga). Wypróbujcie na początku Inventum. Mój mężczyzna brał przez jakiś czas jak miał takie problemy. Na początku się wzbraniał, potem go namówiła i pomoglo. Potem ograniczył stres, zaczał zdrowo się odżywiać oraz z tego wyszedł, na tyle, ze nie musiał juz brać takich tabletek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×