Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam wszystkich


julka77

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, pamiętaj, że nie jesteś w tym sama. Też jestem nowa na tym forum, mam depresję, nerwicę. Jestem DDA. Wiele lat leczenia i marne skutki. Jest ze mną coraz gorzej czuję, że już sama sobie nie dam rady. Dlatego chętnie pogadam, podzielę się swoimi doświadczeniami i poznam wasze 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.09.2020 o 22:43, Gołębiowa napisał:

Cześć, pamiętaj, że nie jesteś w tym sama. Też jestem nowa na tym forum, mam depresję, nerwicę. Jestem DDA. Wiele lat leczenia i marne skutki. Jest ze mną coraz gorzej czuję, że już sama sobie nie dam rady. Dlatego chętnie pogadam, podzielę się swoimi doświadczeniami i poznam wasze 

 

Witaj.Kiedys byłam ma tym forum jak były początki choroby to już z 10 lat temu,raz było lepiej raz gorzej ,ale teraz nerwica tak przywaliła że nie jestem w stanie z domu wyjść już od tygodnia,leki online i nic poza tym na dzień dzisiejszy,brak nadzieji a najgorsze że na domowników nie mam co liczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, julka77 napisał:

Witaj.Kiedys byłam ma tym forum jak były początki choroby to już z 10 lat temu,raz było lepiej raz gorzej ,ale teraz nerwica tak przywaliła że nie jestem w stanie z domu wyjść już od tygodnia,leki online i nic poza tym na dzień dzisiejszy,brak nadzieji a najgorsze że na domowników nie mam co liczyć.

Doskonale Cię rozumiem, też mam właśnie nawrót mimo, że leków biorę dużo. 

 

Wychodzę z domu tylko z kimś, sama nie daję rady.

 

Czekam do piątku na wizytę i łapię się jeszcze resztek nadziei, że może leki niedobrane, że może jeszcze będzie pięknie... 

 

Trzymaj się dzielnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×