Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze nie jestem pewna. jak zdrowie dopisze i będzie kasa, to w drugiej połowie roku pojadę na ślub koleżanki do San Francisco.

w lecie może krótki wypad nad polskie morze z koleżanką albo gdzieś poza Polskę z siostrzeńcami. się zobaczy. też zależy od zdrowia, no i tego czy nie pójdę na pół roku na oddział 7F.

 

a Ty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pozwalam sobie na taką wiarę,mam wrażenie, że w kartach tarota siedzi zła moc. Raz w życiu byłam u cyganki, tak ze 20 lat temu i przeraziłam się, bo czytając z kart (zwykłych) przepowiedziała dokładnie moją bliską przyszłość między innymi tą , że wyprowadzę się z domu co wydawało mi się niedorzeczne a jednak...

 

Czy uważacie, że dużo waszych cech pokrywa się ze znakiem zodiaku pod którym się urodziliście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można aczkolwiek jest to podobne do trzymania dwóch srok za ogon. Wiadomo jak się może zakończyć. To jedna z takich spraw dla których nie ma dobrego rozwiązania :?

 

Czy kłopotliwe sprawy załatwiacie od razu czy czekacie do ostatniej chwili albo, że się same jakoś rozwiążą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byłam młodziutka zdrada wydawała mi się czymś absolutnie niewybaczalnym. Z czasem zmieniłam pogląd. Kiedy żyje się z kimś wiele lat, są do tego dzieci, nie łatwo powiedzieć komuś precz z mojego życia, bo nie chodzi tutaj tylko o zraniona dumę ale też i inne osoby w rodzinie dla których zdradzający jest np. ukochanym ojcem. Oczywiście wybaczenie zdrady nie daje gwarancji, że związek się utrzyma. Nie zawsze się udaje. Inaczej jest z krótkim związkiem jeśli partner zdradzi to nie ma sobie po co nim głowy zawracać...

 

Jakie cechy najbardziej cenisz w partnerze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×