Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Uwielbiam gotować dla kogoś i taaak, lubie, ale tylko te makarony z sosem, choć nie jadam - czyste węglowodany...

 

zadzwonić? martwię się, to nasila lęk, chociaż w gruncie rzeczy nie mam powodu, ale mimo wszystko... boję się, że jak zadzwonię, on pomyśli, ze go kontroluję cyz coś.... a ja wariuję :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy usiadłam, poszła nogawka :smile: były trochę przetarte na udach, potem zrobiła się dziurka i jak wsiadałam do samochodu popruło się wokół prawego pośladka :lol:

Dobrze, że miałąm dłuuugą koszulę, to - mam nadzieję - nie było widać

 

co zrobić, żeby mieć porządek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm, w sumie to zależy z jakiego powodu wzdęty...

pomaga np. wypity gorący rumianek, z tabletek to Espumisan, Debretin, czasem No-spa, cieplutki termofor przyłożyc, na dłuższą metę dobry jest Colon C (reguluje pracę jelit)

czasem można mieć wzdęcia nawet z głodu - wtedy zjeść coś

 

jak się czujesz po wizycie u psychologa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

źle - dowiedziałam się, że prowadzi terapię w trybie dwutygodniowym, a przez pierwsze trzy wizyty diagnozuje - ergo - dopiero za sześć tygodni, jeśli dożyję, będę miała normalne wsparcie i terapię. Hura :-|

 

Brzuch wzdęty, bo dostał jeść, a kosmków malutko w jelitach i żołądek zniszczony, biedny ten brzuch...

 

warto wierzyć, że on się mną nie znudzi? boję się planować wspólną przyszłość, a on robi to ostrożnie, dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dożyjesz, i wytrzymasz. szkoda, że w 2-tygodniowym :roll:

 

przydałby Ci się Colon C i coś na odbudowanie błon śluzowych...

 

warto!!! a dlaczego on robi to ostrożnie - nie wiem... ale myślę, że każdy tak to robi... przecież niczego nie można być pewnym, planować to sobie można i co z tego... może znasz takie powiedzenie: "jeśli chcesz rozbawić Pana Boga to opowiedz Mu o swoich planach"

 

często bywasz zazdrosna/-y?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaaaaaaaaaak, ale tylko o ukochaną osobę, raczej nie o rzeczy, materialne nie dają mi szczęścia, przynajmniej ostatnio

oraz krwiopij - tak, ostatnio na plaży

 

-asia-, omeprazol brałam, ale z tym zestawem małego chemika, co teaz łykam rano i wiecozrem nie da rady :x

 

dobrze wspominasz dzieciństwo/okres nastoletniości? (nie wiem czy dobrze napisałam no ale...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×