Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie. Mam wrażenie że nie działa wcale. Na jutro jestem umówiona do fryzjera a czuję duży lęk, czy wytrzymam. Chyba skończy się na benzo :-| To po cholerę ja biorę te leki? Widzę jeden plus- boję się mniej podróżowania, dużo mniej. To może i tak duży plus?

 

A jak na Asertinie? Rozkręca się? Bierzesz teraz samą sertralinę czy coś poza tym? Escitalopram już całkiem odstawiłaś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak,biorę sertralinę chyba 2 tygodnie,już nie liczę,bo to na nic,będę się tylko frustrowac-nasilone lęki mam,zasypiam dopiero kolo 1,2,ludzi panicznie się boję,sny mi zostaly porąbane.Żyć nie umierać.

gdzie byś najchętniej spędzila życie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie sny też męczą :-| Co za zrycie... p.s. Ja na sertralinie schudłam 7kg w 3 miesiące.

 

Najchętniej spędziłabym życie nad morzem. W domu postawionym na skraju lasu, z widokiem na wodę, słuchając mew i szumu fal...

 

A Ty? Masz takie miejsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwota..ja też chudnę,na szczęście obecnie mam z czego (uchwyty milości,boczki czy jak to tam się zwie)

Też chcialabym miec dom nad morzem..przy samej plaży..

dobrze gotujesz? :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te dania zawsze mi wychodzą, makaron ze szpinakiem, lazania, tortilla z kurczaczkiem i sałatka feta... mówią, że dobre. ;) To kwestii wprawy, i czasami uczucia jaki trzeba włożyć do przygotowania dań.

 

Jak zmusić się do nauki...do zakuwania, przeglądania notatek, może robisz przy tym coś co Ci pomaga w skupieniu się i koncentracji? Ps. poprawki. :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×