Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kącik gracza


chory

Rekomendowane odpowiedzi

deader, a grałeś w Battlefielda: Bad Company 2, dodatek o Wietnamie? Tylko sobie myślę, że jak na tej karcie mi nie działa to nie ma sensu grać na low, bo będę ciągle przegrywał nie widząc wrogów. A na lepszym komputerze to jednak lepiej inwestować w Battlefield 4. Ostatnio próbowałem Battlefield Heroes, ale jak dla mnie słaba. Zapowiadała się dobrze, niestety to jedna z tych gier F2P gdzie bez sięganie do portfela się nie obędzie. Poza tym większe szanse ma tam ten co płaci. W World of Tanks tak nie ma. Za to w Hearthstone wcale nie trzeba płacić, są rzeczy które można zdobyć tylko intensywnie grając. To nie psuje sensu rozgrywki. A co za sens ma rywalizować z graczami, którzy za 1000 zł kupili pakiety boosterów i cię pokonują bez kiwnięcia palcem? Balans to podstawa w grach multiplayer.

 

No i grałem jeszcze w pierwszego Stalkera, jak dla mnie poziom trudności za wysoki, ginąć co chwila i wczytywać to nie dla mnie. A klimat całkiem ponury, kojarzy mi się z tym jak zdobyć apteczkę, żeby przeżyć. Do tego gratis bieganie przełajowe slalomem dookoła bestii, po 15 razy aż się uda. Fascynujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000, BF:BC2 Vietnam o ile się nie mylę posiadam, bo chyba kupowałem w jakiejś promocji na PSN, ale szczerze mówiąc nie odpaliłem jeszcze zdaje się ani razu, bo bardziej kręcą mnie gry z kampanią dla jednego gracza niż online, a kampania solo w BF:BC2 jest po prostu PRZEDNIA! i przeszedłem ją nieraz. Co do inwestycji w BF4 to nie będę się do końca wypowiadał, bo pograłem może ze 2-3 godzinki. Na pewno lepszy niż BF3, ale jakoś nie porwał mnie na tyle co niektóre gry potrafią (ale też nie odrzucił - zamierzam kiedyś wrócić i przejść). Zaznaczam że cały czas rozpatruję pod kątem gry solo, o multi się nie wypowiadam gdyż to nie moje klimaty, a już Battlefieldowe multi mnie wybitnie odrzuca (wiem że wiocha ale jak mam wybierać to pod względem gry w sieci bardziej pasuje mi seria Call of Duty). Inna sprawa że widząc dodatek o nazwie 'Vietnam" po prostu nie mogłem przepuścić okazji :D Battlefield Heroes jest dokładnie tym czym miała być, co nie zmienia faktu że też nie dla mnie - jakoś kreskówkowa grafika nie pasuje mi do tej serii. Za to jest też darmowa wersja Battlefielda czyli Battlefield For Free, utrzymana w "normalnym" stylu i przez te kilka kwadransów przez które w nią pykałem wydawała się być OK i nie trzeba do niej kupować sprzętu z kosmosu :) Formuła "płać żeby wygrać" mi tak naprawdę nie przeszkadza bo w takie gry pykam maks kwadrans i wyłączam, w grach online (zwłaszcza strzelankach) trzeba mieć skilla, a ja generalnie jestem manualną lamą, więc nawet jakbym wydał majątek na upgrade'y to i tak dobrzy gracze kosili by mnie nożem :P W World of Tanks też próbowałem pograć ale pozostałem przy stareńkim Panzer Elite Action :P Po prostu nie dla mnie ten typ doświadczenia.

 

Stalker był miejscami diablo trudny, ale przeszedłem. Bardziej niż ginięcie do chwila (od czego są quickload'y w końcu ;) ) nie przeszkadzało mi tak bardzo jak klaustrofobiczny plecak u postaci oraz wkurzające detale jak np. to że amunicji jest TAK DUŻO RODZAJÓW a każdy dodatkowo waży. Wiem że chciano wytworzyć klimat post-apo gdzie amunicja jest cenna, ale na taki zamysł to AI jest ustawione zbyt zabójczo - zbieranie headshotów z rozklekotanego kałacha z połowy mapy to nie dla mnie :P Grę co prawda przeszedłem, ale zgrzytając zębami. Byłem strasznie zajarany zapowiedziami tej produkcji, jeszcze w 2003 czy 2004 jak pokazano pierwsze obrazki i filmiki to po prostu oniemiałem, ale finalny produkt okazał się tak w nie moim stylu, że nie sięgnąłem po ani jedną z kontynuacji (a CDA zdaje się przez kilka lat chyba wszystkie dodał do czasopisma). Niemniej, oryginał dumnie pręży się na półce bo to była jedna z "tych" gier - na które się czekało z wywieszonym ozorem. Ktoś powie że mi się nie spodobała bo to rpg a nie strzelanka - cóż, nie podchodziłem do tego jak do kolejnego klona DOOM-a, wiedziałem co kupiłem. Ale hybryda post-apo FPS-RPG dużo lepiej wyszła w Falloucie 3 czy późniejszym Rage. Dla mnie niestety Stalker był równie frustrujący co Boiling Point - mega potencjał zwalony przez nieprzemyślane mechanizmy.

 

 

Plus, tak z troszeczkę innej beczki - dla posiadaczy PS3 którzy zaglądają do sklepu PS tylko w pierwszą środę miesiąca żeby zobaczyć jakie nowe gry w ramach abonamentu weszły (jak ja :P) na wszelki wypadek przekażę info o niesamowitej czasowej promocji na gry Rockstar. Można m.in. wyrwać wypasioną edycję Red Dead Redemption z dodatkami (w tym zombiaczy Undead Nightmare) za bodajże 42 zeta, kupiłem też kompletne wydanie GTA IV (podstawka + oba dodatki) za 39 zeta. Cała chyba oferta Rockstar jest objęta czasową promocją, więc jak ktoś lubi gry tego studia to jest okazja tanio się obłowić!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam jeszcze

- talisman magia i miecz (po angielsku) ze wszystkimi dodatkami (na to dopiero poszło kasy, chyba z 1000 zł łącznie)

- cytadela

- wsiąść do pociągu

- pupile podziemi

 

plus prawdopodobnie mogę pożyczyć od kumpla munchkina

 

-- 28 sie 2014, 22:32 --

 

Pieprz, jestem jak najbardziej za

no i super, we 3 osoby już można przyjemnie w większość gier grać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heroes of might and magic 7 nadchodzi 8)

Już jest beta wersja Heroes online, gra przeglądarkowa. Nawet całkiem przyjemna.

czytałem kilka dni temu że ta gra została anulowana i nigdy nie powstanie

poza tym to chińczycy robią i jakieś dokładają od siebie azjatyckie motywy gdzie się da, co mnie osobiście razi bo nie chcę typowego chińskiego mmo (w ogóle nie chcę mmo)

 

-- 28 sie 2014, 22:44 --

 

to kiedy umawiamy się na turniej?

 

:D

jestem pewien że we wrześniu się uda coś zorganizować.

można u mnie np. mam sporo miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieprz, nie może być anulowana, skoro w to grałam :P

http://cla.heroes-online.com/pl-PL

 

Nie ma nic wspólnego z chińskim MMO. Wydaje się być ciekawa, całkiem znośne questy, ciekawy storyline, ładna grafika.

No właśnie sobie więcej o tym czytam na forum Heroes i faktycznie moje informacje były kompletnie mylne :)

Ale wiocha próbowałem się zarejestrować (na 100% pierwszy raz) a mi mówi że email już użyty.... :?:

Trudno, mam w co grać i tak.

A heroesów 7 już się nie mogę doczekać :105::105::105::105:

 

-- 28 sie 2014, 22:52 --

 

to pamiętaj o mnie :P

no raczej, masz gry ;)

 

-- 28 sie 2014, 22:52 --

 

ja moge zagrac w inne gry tez jak cos

a do Gda przyjedziesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieprz, oni tam mają masę problemów z tym serwerem. Okazało się, że odzew był z deka większy niż się spodziewali i był czas, że przez większość dnia prowadzili prace konserwacyjne, bo serwer po prostu siadał pod naporem ludzi. Czasem wyświetlało się info, że jesteś 700+ osobą w kolejce do wejścia na serwa i że oczekiwany czas połączenia to 5 min np. :P Zatem możliwe, że fail z mailem był jednym z tych błędów związanych z rozpadem serwera ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz ponoć jest wysyp gierek free to play i takich krótkich, nie wiem jak się ten gatunek nazywa, ale da się ukończyć w 15-20 minut, horrory a'a Slender czy co tam Rojo teraz robi w Horrojkach co wtorek - nie jakaś mega seria, tylko krótki horror na jeden raz. Oczywiście nie spróbuję, bo jestem cykor :) ale sporo się dzieje w nowościach gierowych, nie tylko w znanych i wyczekiwanych tytułach.

 

Origin też niedawno zrobił promocję, pewnie już minęła. Że Simsy za friko można było sobie ściągnąć :D Jakby dali jakiegoś Fallouta, Bioshocka czy Metro2033 to bym nie pogardziła. Ale to trza pilnować. Na Steamie np zapomniałam jakie hasło wklepałam i przepadło konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×