Skocz do zawartości
Nerwica.com

[OGŁOSZENIE] ZOSTAŃ, *****, W DOMU!


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, initium napisał:

Jako że mam możliwość siedzenia w domu, to właśnie minął mi 25. dzień izolacji. Nawet jak na introwertyka to odrobinę za dużo.

W ogóle nie wychodzisz np do sklepu?. 

Ja pracuję i stykam się tam z 50-100 osobami, jeszcze do pracy rowerem ponad 20 km, prowadzę chyba w porównaniu do innych bardzo zbliżone życie do tego sprzed pandemii.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Wirginia Zachodnia napisał:

Przypuszczam, że zamknięcie kraju będzie przedłużone o kolejne 30 dni, czyli do 11 maja. 

 

To źle,mam dość

5 godzin temu, buraczek58 napisał:

Nie mogłam się oprzeć, może komuś poprawi humor. image.png.1b61a1c006a03ed0e73766f0cc89e8c2.png

Mi poprawił 😁😁😁😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mark123 napisał:

Wczoraj się u mnie ludzie bardziej ruszyli z domów, prawie normalny ruch się zrobił. No ale u mnie trzeba mieć "szczęście", żeby gdzieś spotkać "przelotem" jakiś patrol policji

Ja od ponad miesiąca nie widziałem żadnego patrolu, ale to dobrze bo może by mi mandat wlepili za jazdę rowerem do pracy.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że siedzenie w domu nie przeszkadza mi w stopniu bardzo dużym, bo zakaz wychodzenia w celach takich, w jakich ja w większości wychodziłem jest teraz przedłużony na czas nieokreślony

Od 15 marca wychodziłem z domu tylko kilka razy. Zakaz wychodzenia z domu w celach takich, w jakich ja w większości wychodziłem obowiązuje formalnie od 25 marca,, no ale moi rodzice byli o 10 dni szybsi niż rząd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

– Nie miałam kaszlu ani kataru czy duszności. Okropnie bolały mnie kości i stawy. Poza tym ogarnęła mnie totalna niemoc – tak o swoich objawach związanych z koronawirusem mówiła Agnieszka Szafran-Albińska, która jest rzeczniczką prasową Orła Łódź.(...) Na ból w klatce piersiowej doktor kazał kupić mi jeden lek i smarować, a poza tym brać coś przeciwbólowego. To wszystko – zdradziła. Przyznała też, że wciąż nie odzyskała smaku i węchu, ale i tak odczuwa poprawę.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że jednak się okazało, że znieśli zakaz wychodzenia z domu bez poważnego powodu, to przedłużam "kwarantannę", na czas nieokreślony, będę wychodził tylko wtedy, gdy będzie to konieczne. W maseczce czuję się jak w Chinach, bo mi się maseczki kojarzą z ochroną przed chińskim smogiem no i ogólnie mi mało wygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×