Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Sabinaaa

Kołatanie serca

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Mam nerwice od kilku lat, najbardziej odczuwam ją w sercu, już się przyzwyczaiłam do ciągłego strachu że dostanę zawału itp, ale jakoś od miesiąca zaczelo się dziać coś co mi się jeszcze nie działo, codzinnie najgorzej po obudzeniu i wieczorem wali mi serce, czasem czuje je w gardle albo plecach, czasem w dzień nic nie robię a ono nagle zaczyna wali, mam wrażenie że jest w całej klatce piersiowej, czazem jak biorę głębszy wdech to czuję mocne uderzenie, do tego ciężko oddech złapać, kilka miesięcy temu byłam na usg miałam robione kilka razy ekg i wszystko dobrze, a serce od jakiegoś miesiaca co chwilę wali, ogólnie przez ostatni rok mam dużo nerwów i stresu, boję się że dostałam jakiejś arytmi czy co, a od kilku tygodni mieszkam za granicą i nie bardzo chce biegać po lekarzach, a każdy mówi że to nerwy i mam nie przesadzac znowu, a ja codzinnie sir boję że umrę 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, mam to samo. Chwilę było spokoju, po psychoterapii, ale niestety wróciło.

Przez jaki czas odczuwasz kołatanie serca? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od jakiegoś miesiąca, wcześniej byl tylko ból w klatce, krecenie w głowie, duszności, a teraz to kołatanie co chwilę, najgorsze jak nagle złapie i aż w gardle czuć tak uderza dziwnie, miałam we wrześniu usg, z dwa miesiące temu ekg i niby wsystsko dobrze, a ja ciągle nie wierzę że mam zdrowe serce, bo niemożliwe żeby było zdrowe skoro co chwilę tak wali

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak się obudzę to czuje jak bym biegała przed chwilą bo też bije mocno i jak nagle wstanę to to samo i krecenie w głowie do tego 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi