Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Kwiatuszek240400

Mój chłopak siedzi w areszcie...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.. mam chłopaka jestem z nim od 2 lat.. 1,5 tygodnia temu zabrała go policja i zamknęli go w areszcie.. napadł na kantor nie miał co zrobić ma straszne długi...dlatego wybrał jedna z najgorszych opcji... bardzo go kocham i nie potrafię sobie z tym poradzić... Nigdy nie korzystałam z takich portali..ale jestem już tak załamana że potrzebuje się wygadać.. ciężko udawać że wszystko jest wporzadku kiedy wali mi się całe życie... cały czas myślę płacze nie potrafię sobie poradzić z tym że go nie ma ze mną... Może ktoś miał podobną sytuację i pomoże...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Kwiatuszek240400 witaj, zgaduję, że cyfry w twoim nicku to twoja data urodzenia, (chociaż mogę się mylić) ale opierając się na tym jesteś bardzo młodą osobą, więc całe życie przed tobą, bo twój chłopak prędko nie wyjdzie na wolność po napadzie na kantor i tego musisz być świadoma...!

Cytat

Art. 280 KK

§ 1. Kto kradnie, używając przemocy wobec osoby lub grożąc natychmiastowym jej użyciem albo doprowadzając człowieka do stanu nieprzytomności lub bezbronności, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.

§ 2. Jeżeli sprawca rozboju posługuje się bronią palną, nożem lub innym podobnie niebezpiecznym przedmiotem lub środkiem obezwładniającym albo działa w inny sposób bezpośrednio zagrażający życiu lub wspólnie z inną osobą, która posługuje się taką bronią, przedmiotem, środkiem lub sposobem, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Kwiatuszek240400Jakby to nie było przykre: związałaś się ze złodziejem. Przykro mi, ale czy naprawdę chcesz spędzić całe życie pod aresztem i udawać, że to normalne? Nie jest. Twój partner to nie "zrozpaczony dłużnik" (skąd długi?) tylko złodziej i bandyta. Takie coś jest jak kubeł zimnej wody- bo jesteś z nieodpowiednim facetem i to cię boli.

Tylko w zaślepieniu nie rób z niego Janosika. Bądź mądra, trzeźwa, czas chyba zakończyć ten związek z nikim? Tylko dwa lata zmarnowałaś, uciekaj, to co się stało to dla ciebie błogosławieństwo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi