Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy ktoś miał podobnie?


Martiti

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Kochani! Mam nadzieję, że mi poradzicie coś. Od października biorę nexpram. Było raz lepiej raz gorzej aż stan się poprawił i przestałam odczuwać lęki-do wczoraj...wyszłam na balkon na 6 piętrze i nagle strach że mogę wyskoczyć. Teraz unikam tego balkonu aż mi ciarki przechodzą. Miałam sytuacje wcześniej gdzie bałM się ostrych przedmiotów że zrobie komuś lub sobie krzywdę. Jestem zagranicą na wakacjach i do wczoraj było super. Wieczorem pojawił się lęk uczucie obawy bałam się zostać sama w pokoju że stanie się coś złego.  Czy takie pogorszenie mogły spowodowAĆ 3 drinki które wypiłam? Czy ktoś z Was jest w stanie mi odpowiedzieć co to za odmiana nerwicy? Czy może doprowadzić do tego że zrobię sobie krzywdę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heledore napisał:

@Martiti mogły. Szczególnie, że tego typu leków nie należy mieszać z alkoholem!

Co to za stany lękowe i czy zrobisz sobie krzywdę- na pierwsze odpowie Ci lekarz, a na drugie, obawiam się, że nikt nie zna odpowiedzi :bezradny:

Jasny gwint! To jest cholerstwo paskudne. Jak wyglądają myśli samobójcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Heledore napisał:

@Martiti niestety.

Myśli samobójcze polegają w wielkim uproszczeniu i skrócie na tym, że chcesz sobie zrobić permanentną krzywdę. I zastanawiasz się w jaki sposób to zrobisz, etc.

U mnie lekarz zdiagnozował nerwicę lękową. Ja się strasznie boję tego że mogłabym sobie lub jakiej kolwiek istocie zrobić krzywdę. Widać ten wypity alkohol nasilił u mnie lęki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×