Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
drań

[Poznań] Poznań...okolice...

Rekomendowane odpowiedzi

sluchajcie a kto lubi grac w scrable? moze,po tym spotkaniu tak sie polubimy, ze raz na jakis czas bedziemy sie na scrable spotykac ?:) mam nadzieje, ze to nie moj slomiany zapal. ja mam dwubiwgunowke, wiec czasami nie mam sily wstawac z lozka, ale czasem mi sie duzo chce, a naprawde, naprawde potrzebuje znajomych, takich ktorzy zrozumieja jak to jest zyc z taka cholerna choroba, kiedy czasem nje ma czlowiek sily zeby umyc sie albo wstac sie napic czegos.

-- 03 lis 2011, 17:43 --

sluchajcie a kto lubi grac w scrable? moze,po tym spotkaniu tak sie polubimy, ze raz na jakis czas bedziemy sie na scrable spotykac ?:) mam nadzieje, ze to nie moj slomiany zapal. ja mam dwubiwgunowke, wiec czasami nie mam sily wstawac z lozka, ale czasem mi sie duzo chce, a naprawde, naprawde potrzebuje znajomych, takich ktorzy zrozumieja jak to jest zyc z taka cholerna choroba, kiedy czasem nje ma czlowiek sily zeby umyc sie albo wstac sie napic czegos.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam 25 lat.

anja1389, ja bardzo lubię scrable:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja jestem beznadziejna w scrable ale najfajniejsze ze z ludzmi jest po vo sie wtedy spotkac :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sluchajcie a kto lubi grac w scrable?
To prawie jak Nasza zabawa na forum pt. "ostatnia litera" ;) Mam tą grę, właściwie to ona należy do mojej siostry, ale lata już nie była wyjmowana z szafy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja zmykam, tel zaraz mi sie rozladuje. zebym tylko zasnela. buziaki na noc dla wszystkuch

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest taka kawiarnia na placu Kolegiacki, Farna czy jakoś tak. Spokojne miejsce, zazwyczaj mało ludzi tam przychodzi i co najważniejsze, mają Scrabble :) Ja lubię grać, a niestety rzadko mi się to ostatnio zdarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zazwyczaj mało ludzi tam przychodzi i co najważniejsze, mają Scrabble
To idealnie, a nikt literek nie wynosi ? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kornelia_lilia, a Ty byłaś może ostatnio z nami w Misji?

Nie, nie byłam. A dlaczego 'misja'? Co tam robiliście i gdzie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zazwyczaj mało ludzi tam przychodzi i co najważniejsze, mają Scrabble
To idealnie, a nikt literek nie wynosi ? :mrgreen:

Dołączam się do pytania :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeszcze nie spie, ale ladowarke znalazlam. ja mam swoje scrble wiec jakby co zawsze moge wziac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bardzo zle sie czuje, kreci mi sie w glowie jakbym byla na jakiejs karuzeli i do tego piszczy mi w uszach. boje sie drugiej bezsennej nocy. dzis na mojej terapi bylo bardzo ciezko i chyba to i brak lekow robi swoje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam 29 zim, widzę że prawie same starszaki się zbierają- to fajnie ;) A scrabble też lubię, ale ostatnią partyjkę zagrałam jakieś 6 lat temu. Muszę odkurzyć literki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć!

Na początku, gdy zarejestrowałam się na tym forum, bardzo chciałam spotkać się z ludźmi, którzy mają podobne problemy jak ja. Teraz nie jestem do końca pewna, czy to dobra decyzja. Nie umiem tego wyjaśnić, ale czuję jakąś blokadę przed tym spotkaniem. Sama nie wiem... Chyba jednak ciekawość zwycięży i przyjdę :) Z tego co widzę, będę jedną z najmłodszych, mam 21 lat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
czuję jakąś blokadę przed tym spotkaniem. Sama nie wiem... Chyba jednak ciekawość zwycięży i przyjdę

ja też czuję blokadę przed spotkaniem z dość dużym i obcym gronem ludzi :(:bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kornelia_lilia, ja nie ma problemu związanego z nowymi ludźmi. Bardziej nurtuje mnie fakt, że zostanę "zdemaskowana". Że spotkam się z obcymi ludźmi, którzy będą wiedzieli o moim największym problemie. Ja nawet bliskim znajomym nie opowiadam o mojej nerwicy, o depresji. A tu na wstępie będzie wszystko jasne. Dziwne uczucie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja na razie jestempodekscytowana tym spotkaniem ale kolo 11 Listopada beda stany lekowe i ataki paniki przed spotkaniem, mam nadziej jednak ze dam dare. . przed chwilq wzielam dwa zomireny i mam nadzieje ze zasne. juz wiem ze zaspie do pracy wiec poprosilam o wolne przedpoludnie. jezu jak mi zle. ogladam w tv przypadeh harolda crika, to o popaprancu czyli wszystko zostaje w temacie

-- 03 lis 2011, 21:41 --

a ja sie ciesze ze nie bede musiala udawac normalnej i szczesliwej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrowianka, ja też właściwie nikomu w realu nie mówię o moich problemach. Ale chyba ja mam fobię społeczną, im więcej osób, tym ja mniej komfortowo mogę się czuć. :(

-- 03 lis 2011, 22:51 --

a ja sie ciesze ze nie bede musiala udawac normalnej i szczesliwej

ooo, masz rację. Jakaś odmiana od ciągłego udawania, że wszystko gra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem Wam dziewczyny, że ostatnio czuję się lepiej. I nie udaję już tak często. Jestem szczęśliwsza.

Fobii społecznej nie mam. Za to mam agorafobię w tłumie :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rzeczywiście, rzadko tu piszę. Chociaż staram się regularnie czytać posty.

Uwielbiam Marilyn! :))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi