Skocz do zawartości
Nerwica.com

zle mysli o tesciowej nieusstajace,meczace,


Rekomendowane odpowiedzi

witam 

od pol roku zamieszkalam  z moim mezem u jego mamy 

ona wczesniej mnie ponizala i robila na zlosc. od pol roku jest juz ok ale wciaz codziennie miewam mysli jak sie z nia kloce jak jej nienawidze,gdy ja widze to denerwuje sie

ale najgorsze sa mysli codzienne od rana do wieczora ktore przedstawiaja mi jak ja jej dogryzam i sie kloce ze ja jestem lepsza

,Prosze o oporade co mam robic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pani probblem dotyczący relacji z teściową prawdopdobnie wynika z faktu, że wcześniej usłyszała Pani od niej wiele przykrych słów. Warto, by porozmawiała Pani z mężem o swoim problemie. Jak rozumiem konieczne jest, by Państwo mieszkali razem z matką Pani męża? Nie mają Państwo możliwości, by mieszkac w innym miejscu? Odcięcie od rodziców czy teściów w takiej sytuacji może być najlepszym rozwiązaniem. Jeżeli natomiast w dalszym ciągu będą Państwo mieszkać z teściową męża to może powinna się Pani zastanowić czy faktycznie nie dałoby się naprawić tej relacji. Pisze Pani, że na ten moment jest już dobrze. Może Pani teściowa faktycznie chciałaby się zmienić i naprawić tę relację i czeka na Pani dobrą wolę w tej kwestii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×