Skocz do zawartości
Nerwica.com

dubel


kimikimi

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Heledore napisał:

@kimikimi nie ma się czego bać. Też jestem alergikiem do tego z AZS i przy rozpoczynaniu brania wenlafaksyny nic mi nie było. Będzie dobrze.

Mi pan doktor przepisał Venlecitine. To kapsułka, tam w środku są chyba dwie tabletki. Czy moge to otworzyć i wziąć tylko jedna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.12.2018 o 12:38, Heledore napisał:

@kimikimi nie ma się czego bać. Też jestem alergikiem do tego z AZS i przy rozpoczynaniu brania wenlafaksyny nic mi nie było. Będzie dobrze.

Mi pan doktor przepisał Venlecitine. To kapsułka, tam w środku są chyba dwie tabletki. Czy moge to otworzyć i wziąć tylko jedna?

 

Dzisiaj wziełam pierwsza najmniejsza dawek. Nic poważnego sie nie stało, mam nudności, lekkie pobudzenie i dziwny wzrok, czyli standard. Potem będzie tylko gorzej, aby było lepiej, lub nie będzie lepiej wcale. Nie wiem dlaczego te leki wywołują tyle niedogodności na początku. Przeciez inne nie psychotropowe, wywołują co najwyżej nudnosci. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.01.2019 o 12:22, dr. Psycho Trepens napisał:

Najgorsza chujnia z braniem leków to psychiczne uzależnienie się od nich. Ja po 19 latach brania nie potrafiłbym już żyć bez nich, oszczędziły mi wiele nerwów, ale jednocześnie zabrały sporo tego co pozytywne. 

 

Nie widzę istotnej różnicy .. nie zabrały mi nic pozytywnego. Moze tylko presje, ze biorę leki  a powinnam dać sobie rade bez tego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×