Skocz do zawartości
Nerwica.com

SERTRALINA (ApoSerta, Asentra, Asertin, Miravil, Sastium, Sertagen, Sertralina Krka, Sertranorm, Seraloft, Stimuloton, Zoloft, Zotral)


shadow_no

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

104 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      60
    • Nie
      27
    • Zaszkodziła
      17


Rekomendowane odpowiedzi

ale czy to nie mija? psycholożka uprzedziła mnie, że na początku będę miała gorsze samopoczucie i nasilone objawy - sama nie wiem, czy to spłukać w kiblu czy jeszcze zacisnąć zęby - tydzień, to chyba za krótko aby stwierdzić, czy lek działa czy nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, a co to za jęki? ;) Dajcie temu Asertinowi czas, musi się rozkręcić.

 

Shadowmere- jak się teraz czujesz? Nie będziesz tego więcej brać?

 

p.s. A może faktycznie lepiej być na benzo jak się SSRI wkręca? Mi benzo chyba pomogło, 2mg dziennie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadow Pstryk

...jak mi Was strasznie żal.....tak atrakcyjne dziewczyny....zamiast opędzać od przystojniaczków ( jak ja ,hehehehe-autokpina oczywiście, tak dla poprawy waszego samopoczucia ) musicie opędzać sie od narastających myśli samobójczych...

Jak ja dobrze znam ten straszny, beznadziejny ból wątłej wegetacji, cierpienia nie do opisania frajerom , męki przetrwania każdego kolejnego dnia.....i ta myśl- kur..a ja juz kolejnego dnia nie dam rady wytrzymac w takim stanie...ten klimat, gdy otworzę rano oczy i ze skrajnym przerażeniem i

rezygnacją dociera do mnie , że musze jakoś dotrwać do wieczora....że ten kolejny dzień będzie taką samą męką jak poprzedzające go już chyba 1000 podobnych...

Nie widzę sensu dalszej męki.Pomimo 3 letniej walki z tym gownem, zjedzenia około 5 tysięcy tabletek jestem dalej w punkcie wyjścia-głębokiej dupie (żeby choc ładna była...)

Nie ma dnia, nie ma godziny żebym nie myślał o samobójstwie. Mam na tyle ikry i jaj żeby to zrobic. Nie boje sie ani umierania ani tego co jest potem. Gorzej jak teraz byc nie może....Bóg??? jaki Bóg???

Wali mnie to. Jak chce to mogę Go na jakimś tam sądzie dojechać za to co mi i Wam zgotował...

.......ale nie moge tego zrobić. NIE MOGĘ !!! mam 6 letniego synka, ktory teraz jak to piszę pocalowal mnie w ręke.......Nie moge mu tego zrobić.

Czemu nie jestem sam?????????????????.Jeszcze dzis zakończyłbym tą bezsensowna mękę i frajerskie łudzenie sie że będzie lepiej.....NIE BĘDZIE !!! Jestem nieuleczalnie chory. Nie bez powodu piszą że stan mieszany w CHAD jest realnym zagrożeniem życia dla chorego z powodu samobójstwa.....polowa delikwentow w takim stanie prędzej czy później z tym kończy....druga polowa ma gorzej chyba bo zdycha i zdycha i nie może zdechnąć

Jestem z wami Dziewczyny

Doskonale was rozumiem

Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadow Pstryk

...jak mi Was strasznie żal.....tak atrakcyjne dziewczyny....zamiast opędzać od przystojniaczków ( jak ja ,hehehehe

 

Odpędzasz się od przystojniaczków? :mrgreen::tel2:

;)

 

Shadowmere- może po prostu powinnaś zaczynać od mniejszych dawek niż 100mg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wpadlam w totalną histerię,wyłam tak mocno,że sądzilam,że się uduszę.Było mi tak strasznie smutno.A dzis czuje sie jak na zjezdzie,wciąż strasznie smutno,ale przynajmniej szczękościsk ustąpił.Moi psychospecjaliści twierdzą,że nie potrzebuje leków.Oczywiście,że nie.Potrzebuję ostrych narzędzi :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mam takie napady płaczu Shadowmere. Potem boli mnie całe ciało mam takie skurcze mięśni przy płaczu. Mnie dziś sesja ropitoliła - mówię kobiecie, że nie czuję i nie myślę, że w środku jest tylko smutek i pustka a ona się mnie pyta jak się czuję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam to samo.ale ona wtedy mówi,że nie ma czegoś takiego jak pustka.wtedy ja mocno wytężam mózg...i faktycznie-jest jeszcze coś-niewyobrażalny ogromny ból.z dwojga zlego-wolę pustkę.a i tak podczas calej sesji jestem w innym swiecie-widzę ją zza mlecznobialej szyby.nie posuwamy sie naprzód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biore Asentre (50 mg) juz 4,5 tyga i zaczyna coraz lepiej. Wrecz swietnie.

 

Dodam, ze po pierwszym tygodniu tez czulem sie duzo gorzej. Pozniej to minelo i od trzeciego tygodnia jest coraz lepiej.

 

 

Shadowmere Wydaje mi sie, ze niepotrzebnie zaczelas od 100 mg. Trzeba pierwsze 3 dni 12,5 mg, nastepne trzy 25 mg i pozniej 50.

 

Jak lekarze mowia Ci, ze nie potrzebujesz lekow to co proponuja w zamian?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenonek, Siebie.

 

hmmm trudna sprawa. Miec i odzyskac siebie to najwazniejsze rzeczy, ale zeby to odzyskac czasami trzeba skorzystac z lekow :P.... albo wygrac tak jak ten emeryt ostatnio.... 25 mln ooo boshe jak sobie czlowiek pomysli o takiej wygranej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia..myślę,że póki co powinnam im zaufać.Zatrułam się lekami (w tym Asentrą).Asentrę zaczelam brac bez uzgodnienia z lekarzem.

Mam wrażenie,że od tych wszystkich medykamentów mózg mi spuchł :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....ja chyba tez z dnia na dzień oleje te chemiczne ścierwa....szacuje że od 3 lat zjadłem okolo 5-6 tysięcy psychotropów......i co??? GÓWNO !! czuje się tak samo bardzo, bardzo źle jak 3 lata temu...

Inna sprawa , że może bez nich bym juz nie żył...

Ale od jutra raczej odpuszczam wszystkie dragi legalne.....może zdechne.daj Boże.

Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

 

biore asentre od tygodnia po 50mg

ze skutkow ubocznych zaobserwowalem u siebie zimny pot, szczekoscisk, napiete miesnie i drgawki (glownie w nocy)

dwa lub trzy razy trafil mi sie napad leku wiec generalnie mozna powiedziec ze lajt

 

po za tym czuje sie dziwnie spokojnie, pierdoly nie wyprowadzaja mnie z rownowagi, nie jestem agresywny, nie mam karuzeli nastrojow, nie wiem czy to nie jest efekt placebo bo chyba na lek troche za wczesnie

 

pozytywnych efektow poki co brak (nie liczac tego spokoju co nie ukrywam jest dla mnie jednak pewna ulga)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po za tym czuje sie dziwnie spokojnie, /cenzura/ nie wyprowadzaja mnie z rownowagi, nie jestem agresywny, nie mam karuzeli nastrojow, nie wiem czy to nie jest efekt placebo bo chyba na lek troche za wczesnie

czyli też tak masz, że nie możesz płakać, szczerze się śmiać, wszystko jakby "odbija się" od Ciebie?

mi jest psychicznie źle, a nie potrafię z siebie "wydusić" emocji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po za tym czuje sie dziwnie spokojnie, /cenzura/ nie wyprowadzaja mnie z rownowagi, nie jestem agresywny, nie mam karuzeli nastrojow, nie wiem czy to nie jest efekt placebo bo chyba na lek troche za wczesnie

czyli też tak masz, że nie możesz płakać, szczerze się śmiać, wszystko jakby "odbija się" od Ciebie?

mi jest psychicznie źle, a nie potrafię z siebie "wydusić" emocji...

 

 

Ja tak miałam. Minęło dopiero jak przestałam to brać. Okropne uczucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli też tak masz, że nie możesz płakać, szczerze się śmiać, wszystko jakby "odbija się" od Ciebie?

 

mniej wiecej tak to wyglada

poki co jest to dla mnie in plus bo mam chwile spokoju, moge odpoczac i wyluzowac sie

zapewne z czasem zacznie przeszkadzac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×