Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdzie macie nerwice??


ToMeK 77

Rekomendowane odpowiedzi

nerwicowka nie wiem czy akurat mdzy lopatkami ale wiem ze ta podstepna nerwica moze sie ulokowac wszedzie .czy nie masz tak tylko wtedy gdy intensywnie o tym myslisz a gdzy np zapominasz bo robisz cos co Cie bardziej zajmuje niz to myslenie to wtedy nie boli lub boli mniej????

mnie oko kluje i boli non stop.ona moze byc wszedzie choc podobnie jak Ty wiedzac o tym tez wmawiam sobie ze to cos pooowaznego.my tak juz mamy.ale wiem jedno-ponoc to uleczalne:))))pozdrawiam

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 7:33 pm ]

nerwicowka dam Ci rade ,ktora podsunela mi viviana-poczytaj sobie na necie temat 'nerwica na wesolo'.gdzies jest na tym portalu ale nie wiem dokladnie gdzie.wpisz w googlach i ci wyskoczy.ja myslalam ,ze ze smiechu spadne z krzesla.:))))jednak ludzie ,ktorzy maja tak jak my potrafia sie wkoncu tez smiac.najwazniejsze zeby sie tego nauczyc.choc wiem po sobie ,ze to nie jest latwe.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczytaj kochana ta nerwice na wesolo.dokladny opis dodalam w moim poprzednim poscie .:))naprawde warto

i wiem jak sie boisz.ja za kazdym razem jak cos sobie wmowie to sie zegnam z zyciem.jak szlam odebrac wyniki na hiv to bylam go tak pewna ze w ciagu 2 dni starcilam 3 kg i telepalam sie jak osika otwierajac drzwi przychodni.sm tez bylo u mnie pelnoobjawowe i jeszcze do konca nie przeszlo.to nasza glowa a nie cialo potrzebuje pomocy.i na tym trzeba sie skupic.mi bardzo pomogla viviana.polecam rozmowe z nia.ona jest tu czesto.fajna babka:)pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasem wszystko mi sie robi zle.ja jakos nie mam problemow z bolami w klatce i sercu(tzn mam ale nie czesto)i z oddechem (tez nie czesto)ale za to z bolami glowy,oka,miesni i karku straszne!!!poczytaj posty w temacie hipochondria na str glownej tego portalu znajdziesz ten temat(chyba dwa tematy nizej o tego tematu na ktorym jestesmy teraz)-tam znajdziesz viviane:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam skurcze rąk i nóg a czasem innych rzeczy np szyi albo twazy. Niektóre wspomnienia wywołują atak jak sobie pomyślę o jakiejś trudnej sytuacji którą przeżyłem to robi mi się coś takiego że ręka się zaciska albo wygina. Sam się dziwię że mam tyle siły w rękach normalnie nie umiem ścisnąć ręki z taką siłą i tak długo. Jak dostanę takiego ataku to muszę się skupić żeby go przerwać bo sam nie przechodzi. Potrafię z całej siły ściskać rękę przez minutę normalnie tak bym nie umiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiec konczac temat.. "gdzie macie nerwice"

 

chciloby sie napisac "w d.pie" :)

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 2:26 am ]

jak to jest mam nadkwasote na tle nerwowym i zgadzam sie

 

a leki uspokajajce tego nie wyciszaja hmm ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płuca i szyja - chodzi mi o katastrofalne dusznosci i uciski

do tego serce

 

Najgorsze co moze byc..

dokładnie to samo

nie moge złapac tuchu boli mnei starsznie przy oddychaniu a to najgorsze oc moze byc bo wkreca najwieksze parnoje mianowicie ze człowiek sie zaraz udusi

I tak do tej pory nie wierze ze to od nerwow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam problemy z głową,zastanawiam się czy Wy macie napady które trwają określony czas i wszystko mija, czy jak to jest?U mnie jest tak że co 2-3 miesiące mam straszne lęki dotyczące guza mózgu itp.,które po kilku dniach przechodzą,ale jakiś taki nieokreślony ból trwa cały czas(czasem myślę że tylko go sobie wmówiłam,bo funkcjonuje normalnie,2 tygodnie temu obroniłam magistra ;) no i oczywiście do tego dochodzi ciągły strach przed tym rakiem.

Trochę tu namieszałam,ale mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi,czy po napadach lęku czujecie się jak młody Bóg czy mimo, że napad ustępuje nadal drżycie o swoje zdrówko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od sztywnienia mięśni karku(kilka razy mi tak zesztwniał ,że miałem przechyloną głowę w bok i niemogłem jej wyprostować :? ) poprzez zgagę-jakbym mi ktos kwas żrący do przełyku wlał ,kołatanie serca,charakterystyczne kłucie serca aż na potliwość kończąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×