Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
WilQ0708

Dzień dobry

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem Tu nowy i mam nadzieje wyzdrowieć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WilQ0708, witaj na forum. Mam nadzieję, że znajdziesz pocieszenie w forumowej aktywności. Korzystasz z pomocy specjalistów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze nie, szukam kogoś. Szukam człowieka który mnie wysłucha a nie podejdzie jak do kolejnego pacjęta. Nie chce zwolnień ani leków chce aby ktoś mnie wysłuchał i pomógł!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

WilQ0708, witaj i zdrówka życzę :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witaj, nadzieja nie jest matką głupich jak to mówi wielu, ale mądrych a beznadzieja wobec nieznajomości miłości, przemijania, starzenia się, poczucia win, śmierci jest matką wszelkich problemów psychicznych -- http://mieczducha888.blogspot.com/2018/01/jedyny-lek-na-depresje-leki.html

, wszystkiego co prawdziwie dobre, pozdrawiam Dominik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć! Z jakimi problemami się zmagasz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cześć! Z jakimi problemami się zmagasz?

Teraz najbardziej mnie męczy bezsenność. Budzę się w nocy i już nie mogę zasnąć. Trwa to już z 1,5rej 2a tygodnie. Czuję się zmęczony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

cześć ,witaj na forum,zaglądaj tu jak najczęściej,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jeszcze nie, szukam kogoś. Szukam człowieka który mnie wysłucha a nie podejdzie jak do kolejnego pacjęta. Nie chce zwolnień ani leków chce aby ktoś mnie wysłuchał i pomógł!

No to fakt, że wystarczy nawiązanie jakiejś znajomości np. na forum, ktoś wysłucha, ale nie wyzdrowiejesz od tego.

Ja wiem, jak dokucza bezsenność lub nadsenność. Leki i zwolnienia mogą być elementem terapii, a jeżeli trafisz na psychiatrę z dobrym podejściem (psychologicznym), to i może wysłucha.

Wiesz, na jakim tle ta bezsenność się pojawiła? Jakieś nowe stresy, przepracowanie, zmagasz się z jakąś chorobą, która to mogła spowodować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to fakt, że wystarczy nawiązanie jakiejś znajomości np. na forum, ktoś wysłucha, ale nie wyzdrowiejesz od tego.

Ja wiem, jak dokucza bezsenność lub nadsenność. Leki i zwolnienia mogą być elementem terapii, a jeżeli trafisz na psychiatrę z dobrym podejściem (psychologicznym), to i może wysłucha.

Wiesz, na jakim tle ta bezsenność się pojawiła? Jakieś nowe stresy, przepracowanie, zmagasz się z jakąś chorobą, która to mogła spowodować?

Tak zacząłem się bać jeździć autem. Boję się o coś co nie miało miejsca... Jak wsiadam za kółko to zaczynają się obawy... To zaczyna mi odbierać rzeczy które lubiłem i mnie uspakajały. Lubiłem jeździć autem a teraz się stresuję... :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Boisz się wypadku? To jest powód bezsenności?

Może na jakiś czas po prostu zrezygnuj z auta, dojeżdżaj autobusem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko to coś zabiera mi wszystko co sprawiało radość. Pozostawia z myślami które w gruncie rzeczy nie są nawet moje. Nie myślałem że to aż tak zacznie pastwić się nade mną. 9go maja idę na moją 1wszą wizytę do psychiatry. Może pomoże mi to.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To coś wygląda na depresję, choć dopiero lekarz Cię zdiagnozuje. Też znam to świństwo i to, że zabiera przyjemność ze wszystkiego, również.

Idziesz do psychiatry w dzień zwycięstwa. :) Właściwie to 8 maja, ale po staremu jest 9. Może będzie to też Twój wstęp do zwycięstwa.

Dostaniesz pewnie jakieś leki, nie zrażaj się na początku ich niezauważalnym lub nawet lekko negatywnym działaniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grunt aby się uwolnić od obaw ciągle mi towarzyszącym. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam taką nadzieję, patrząc się na dziś to coraz mniej sił mam walczyć z TYM czymś...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi