Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
nervika43

Czesc depresanci-)

Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie powitac chce Wszystkich Forumowiczów..Jestem Joasia i zmagam sie z dystymia...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nervika43, Witaj! :) przyciągnął mnie tytuł wątku, patrzę desperaci! :yeah: ooo spoko...! jacyś desperaci, no ale depresanci też mogą być :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nervika43, hehe, ale nie żegnaj się jeszcze! :mrgreen: może coś więcej napiszesz? bo nie wiadomo o co zaczepić? :bezradny: i na czym polega w ogóle dystymia u Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nervika43, hej hej :) witaj na forum- rozgość się :) Długo zmagasz się z dystymią?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wlasciwie to najpierw mialam rozpoznanie: lek napadowy z agorafobią...potem nerwice depresyjna..a teraz dystymie..

Bylam na terapii 10 tyg w szpitalu i nic mi to nie dlao ...Jak chce spac tak spie:) :zzz:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

cześć wszystkim ! wpadłam zeszłej nocy na pomysł, żeby znaleźć jakieś zloty dla ludzi z depresja, lękami...ale nic takiego nie było, ale znalazłam to i ucieszyłam sie. Ludzie, którzy nie maja depresji, lęków , tak naprawdę nie zrozumieją z czym sie zmierzamy. Jestem tu nowa. Wole nie podawać prawdziwego imienia, ale mówcie mi Klara. Mam depresje połączoną z lękiem, częste wyrzuty sumienia itp, biore leki od 2 tygodni jakoś, ale wolałabym ich nie brać... byłoby mi bardzo miło, gdyby tutaj ktoś był i mi odpisał, pozdrawiam ! ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nervika43, hej hej :) witaj na forum- rozgość się :) Długo zmagasz się z dystymią?

bedzie jakies 20 lat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Długo zmagasz się z dystymią?

salvageone,

witaj Klara .

Miło Cie poznać .Ja mam na imie Paweł , ale możesz do mnie mówić Stefan z Grabowa ( taka dzielnica Szczecina )

Jakie bierzesz leki ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Długo zmagasz się z dystymią?

salvageone,

witaj Klara .

Miło Cie poznać .Ja mam na imie Paweł , ale możesz do mnie mówić Stefan z Grabowa ( taka dzielnica Szczecina )

Jakie bierzesz leki ?

Dystymia to moja choroba:)a nie Klary:)) no chyba,ze tez ją ma i nic nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kalebx3 Gorliwy

Miło mi poznać. Obecnie biore leki tranxene oraz asentre.

nervika43

mnie również ;D

ps. musiecie wybaczyc ale jeszcze nie ogarniam tego fora jak tu sie odpowiada danemu uzytkownikowi xd :D dlatego tak odpowiadam ;;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nervika43,

Dystymia to moja choroba:)a nie Klary:)) no chyba,ze tez ją ma i nic nie wiem...

o bardzo przepraszam , pomyliłem się .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witaj i życzę ci pokoju ducha, radości w Jezusie Chrystusie, który jako Wszechmogący chce i może odmienić twoje serce, twoje położenie -- jeśli MU pozwolisz na to, to uwolni cie od tego co zniewala a da ci w zamian coraz więcej tego : " Owocem zaś Ducha są: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność, (23) łagodność, wstrzemięźliwości " - Gal.5:22-23

, po wypadku i amputacji ręki powinienem być rozbity, załamany ale ja mam pokój ducha, radość i nabieram sił :smile: - ale to nie ze mnie ale z góry od TEGO który jest Miłością i Światłością : " lecz ci, którzy ufają Panu, nabierają siły, wzbijają się w górę na skrzydłach jak orły, biegną, a nie mdleją, idą, a nie ustają " - Iz 40

, pozdrawiam Dominik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nervika43, salvageone, witajcie na forum :D .

nervika43 widzę że podobnie jak ja jesteś już weteranką walki z dystymią (chociaż paru lat do takiego "stażu" mi brakuje) ;) .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nervika43,salvageone Witajcie wśród swoich i czujcie się, jak u siebie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nervika43, salvageone, witajcie na forum :D .

nervika43 widzę że podobnie jak ja jesteś już weteranką walki z dystymią (chociaż paru lat do takiego "stażu" mi brakuje) ;) .

tak jestem juz weteranka ...ale zeby cos pomoglo to nie widze:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi