Skocz do zawartości
Nerwica.com

Niedługo umrę


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie mogę potwierdzić jedną metodę co działa jakoś na te wypryski = nie drapanie, czyli jak odetnę sobie palce problem rozwiąże się w 70%

 

To drapanie wydaje się jakąś kompulsją, przymusem, na to powinien zaradzić psychoterapeuta lub psychiatra lekami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stosowałaś antybiotyki wewnętrzne/zewnętrzne na zmiany skórne, ewentualnie pigułki antykoncepcyjne o działaniu antyandrogenowym? Konsultowałaś się w sprawie stanu skóry z kosmetyczką?

 

edit: Przyszedł mi jeszcze do głowy pomysł na detoks z zastosowaniem ziemi okrzemkowej (diatomit) - wewnętrznie i zewnętrznie jako maseczka lub peeling.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raz zjadłem ziemię okrzemkową i NIGDY WIECEJ !

Stało mi to półtóra dnia na żołądku . Jakbym się surowych gnatów najadł . SYF!

 

Ma taką budowę, że bezlitośnie tnie pasożyty na kawałki i zbiera toksyny.

 

żebyś się nie zdziwiła . To brednie z książek nawiedzonych eko-naturotępaków z samego środka dupy białowieskiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żebyś się nie zdziwiła

 

Jestem on, a nie ona. Co do reszty, nie chce mi się dyskutować, znam opinie paru osób co stosują oraz przeczytałem artykuły spoza stron ekomaniaków, mam też swoje doświadczenie i tyle mi wystarczy, a innym jeść nie każę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetni są ci psychiatrzy, tyle diagnoz, a i tak musisz wybierać sobie sama :l

zapamiętają jedyne tylko to że ktoś tam se był i się zmył

A po co chcesz być w głowach ludzi, to są tylko ich myśli, wspomnienia, to nic nie warte po śmierci, bo co z tym zrobisz, skoro już będziesz na innym planie :P

 

Co do reszty to rozumiem, ja też się boję, że nie osiągnę nic i, że nie zacznę żyć pełną piersią, bo nie pamiętam kiedy tak żyłem.

Tylko myślę, że swoje osiągnięcia powinno się mierzyć swoimi własnymi możliwościami, wartościami, a nie czyimiś osiągnięciami i tym czym zachwycają się inni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce się wtrącać, ale dobrze by było gdybyś pomagała trochę Twojej mamie w pracach domowych. Poczułabyś się bardziej wartościowa. Co o tym myślisz? A ciekawa to chyba jesteś? Chodzi mi o real bo w necie to na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no to dobrze. Wcześniej napisałaś, że tylko leżysz to pomyślałem, że nic nie robisz. O, czyli masz dwie siostry. Jedna w usa i jedna w domu. No nic, gdybyś chciała jeszcze coś omówić to pisz coś :) A może ktoś inny też coś doda.

 

Źle sie wyraziłem, pisząc ciekawa miałem na myśli oryginalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jak miło, spoko dzień. Takie rozmyślanie to zło, które wysysa energię. Dobre to z literką U, od razu skojarzyło mi się z Mindfulness. Przyznam się, że ja też leżę przez ostatnie kilka miesięcy. Cofnąłem się mocno do tyłu fizycznie i pod względem trybu życia. Wcześniej byłem wysportowany bardziej. Teraz zwiotczałem. Czekam, aż się escitalopram załaduje i wracam do życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Esci nie działa na noradrenaline. Na serotonine działa.

Na noradrenaline to wenlaflaksyna. Są pobudzające ssri i sedujące. Seduje paroksetyna i fluwoksamina. Esci raczej neutralny. Choć powoduje tumiwisizm u wielu. Olewke. Tego mi trzeba.

 

flossy,

 

Jaką kulkę? :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odrobine passiflory posyp na kanapke i zjedz,kupisz w zielarskim ,ziele passiflory,cztery razy dziennie na kanapke ale tylko odrobinke ,bo to bardzo mocne,

może chodż troche cie uspokoi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy jest tylko sobą. Kim innym możesz być? Każdy ma swoją historię, dostał jakieś tam ciało i inne bajery i musisz coś z tym zrobić wedle własnej kreatywności. Zasadą jest tu tylko - nie zmarnować :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×