Skocz do zawartości
Nerwica.com

Patologie na portalach - nowy sposób na reklame?


SrebrnaSowa

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucanie chorych filmików to jedno, a trolling na onetach, wp, interiach to drugie. Te fora już dawno zostały opanowane przez trolli politycznych. Nawet jeżeli dany artykuł dotyczy programu telewizyjnego "Rolnik szuka żony" czy też meczu ekstraklasy w piłce kopanej, zawsze jakiś troll PiS-owski bądź PO-wski czy KOD-owski wyskoczy ze swoimi wypocinami. Niektórzy z nich podobno są opłacani przez partie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucanie chorych filmików to jedno, a trolling na onetach, wp, interiach to drugie. Te fora już dawno zostały opanowane przez trolli politycznych. Nawet jeżeli dany artykuł dotyczy programu telewizyjnego "Rolnik szuka żony" czy też meczu ekstraklasy w piłce kopanej, zawsze jakiś troll PiS-owski bądź PO-wski czy KOD-owski wyskoczy ze swoimi wypocinami. Niektórzy z nich podobno są opłacani przez partie.

 

 

Myślisz że tutaj też mógł ktoś w tym maczać palce ?

 

 

 

Patologie występują dlatego, że ludzie są nimi zainteresowani, zależność popyt, podaż.

Melduję z wykopu - w Australii pająki jedzą myszy http://www.wykop.pl/link/3446907/australia-kraj-w-ktorym-pajaki-jedza-myszy/ nie widze tu patologii, ale temat poniekąd związany z dyskusją, w pewnych kręgach, mówi się nawet o zastąpieniu kotów przez pająki :D

 

Ja też tu nie widzę patologii .

 

Porównajmy mózg pająka z mózgiem człowieka, mam nadzieje że w człowieczym można znaleźć coś , co powinno zaświecić czerwoną lapmką przed zjedzeniem myszy dla zabawy ( i to nie - skręcić łeb i zjeść , bez zbędnych głupich zabiegów) .

 

Co do panny z filmiku, jakby z głodu jadła te myszy, w gułagu Koreańskim, jakimś cudem to nagrała i przeżyła, to zostałaby bohaterką internetową.

No ale jak dla fejmu myszy zjadasz, to dla większości jesteś nikim i najlepiej jak byś zdechł w męczarniach :pirate:

 

Oby była to tylko prześmiewcza wypowiedź :P

 

 

 

SrebrnaSowa, wszedłem tylko na chwilę. W jednym rogu terrarium był szur , a w drugim dwa skorpiony. Na moje oko to były skorpiony Cesarskie, ale ja jestem laikiem w tej kwestii.

 

Ja przecież nie uderzałam do Ciebie, że to obejrzałeś .

Tak czy siak straszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucanie chorych filmików to jedno, a trolling na onetach, wp, interiach to drugie. Te fora już dawno zostały opanowane przez trolli politycznych. Nawet jeżeli dany artykuł dotyczy programu telewizyjnego "Rolnik szuka żony" czy też meczu ekstraklasy w piłce kopanej, zawsze jakiś troll PiS-owski bądź PO-wski czy KOD-owski wyskoczy ze swoimi wypocinami. Niektórzy z nich podobno są opłacani przez partie.

 

 

Myślisz że tutaj też mógł ktoś w tym maczać palce ?

 

Raczej nie. Gównoburze w kwestiach politycznych czy światopoglądowych na nerwica.com (w przeciwieństwie do onetu czy interii) zdarzają się w odpowiednich wątkach, m.in. tym dotyczącym aborcji (przyznaję, że czasami również daję się ponieść emocjom) , a nie w każdym istniejącym i sądzę że wynikają z prawdziwych przekonań dyskutantów, a nie z chęci dowalenia komuś czy też zarobienia paru groszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucanie chorych filmików to jedno, a trolling na onetach, wp, interiach to drugie. Te fora już dawno zostały opanowane przez trolli politycznych. Nawet jeżeli dany artykuł dotyczy programu telewizyjnego "Rolnik szuka żony" czy też meczu ekstraklasy w piłce kopanej, zawsze jakiś troll PiS-owski bądź PO-wski czy KOD-owski wyskoczy ze swoimi wypocinami. Niektórzy z nich podobno są opłacani przez partie.

 

 

Myślisz że tutaj też mógł ktoś w tym maczać palce ?

 

Raczej nie. Gównoburze w kwestiach politycznych czy światopoglądowych na nerwica.com (w przeciwieństwie do onetu czy interii) zdarzają się w odpowiednich wątkach, m.in. tym dotyczącym aborcji (przyznaję, że czasami również daję się ponieść emocjom) , a nie w każdym istniejącym i sądzę że wynikają z prawdziwych przekonań dyskutantów, a nie z chęci dowalenia komuś czy też zarobienia paru groszy.

 

 

Hm , to chyba w takich wątkach do jakich rzadko zaglądam. Myślałam że może kogoś masz na celowniku do odstrzelenia .

A dajesz się ponieść emocjom wypowiadając się w wątkach dotyczących aborcji ? Czy odnosiło się to do ogółu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstrząsnęło mną gdy dziś natrafiłam na filmik na Instagramie, gdzie jakaś niedorozwinięta kobieta męczy mysz. Nie wiem czy to ja jestem słaba ( nie potrafiłam dopatrzeć filmiku do kónca ) czy coraz większy odsetek ludzi przeżywa szkodliwe spięcia między zwojami mózgowymi, skutkiem czego pojawia się coraz wiecej rzygowin które promują się różnymi odmianami nowoczesnej głupoty...

 

Szczerze powiedziawszy to chciałabym by dorwali takich ludzi , jacyś animalsi i na swój trafny sposób uprzykrzyli im życie .

 

A później by zajęły się tym stosowne organy i pozamykali gdzieś takie ewenementy na resocjalizacjach.

 

 

 

Powiedzcie skąd się to w ludziach bierze ?

Czy to masowa znieczulica?

Płacze gdy sie jej tips złamie , albo zamoknie torebka z krokodyla a nie rusza jej krzywda zwierząt ?

 

Ja osobiście uważam że na tym portalu jest więcej normalnych,empatycznych i wrażliwych na cudze cierpienie osób niż poza tym forum...serio.

Nie wiem skąd się to bierze.Chyba u ludzi jest dużo agresji nieuświadomionej ,mają mnóstwo problemów także nieuświadomionych a skoro tak to jak je rozwiązać.Do tego młodzież wychowuje się na ulicy,bo rodzice ciągną kilka etatów.Przemoc jest wszędzie...

P.S. Filmiku nie obejrzę,bo pewnie nie nadaje się do oglądania :(

 

 

 

Owy filmik :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak apropo,po co szukać za granicą?.. Na FB mam polubionych kilka stron,które zajmują się pomocą dla zwierząt.Tam to czasem puszczają zdjęcia zwierząt doświadczonych przez okrucieństwo ludzi...nawet nie czytam,tylko przekręcam szybko,bo takie widoki też zostają mi w pamięci na długo,a jeszcze połączone z tekstem to już masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huśtawka, też odnoszę takie wrażenie. Może dlatego że posiadamy trochę bogatsze doświadczenie na różnych podłożach i na pewne sprawy jesteśmy dużo bardziej wyczuleni.

I bardzo ważne jest chyba to , że działamy dużo bardziej prostolinijnie - ( pomijając wszystkie komplikacje charakteru i reszty ) może częściej emocjonalnie i uczuciowo ? Tym bardziej że w środku pobrzmiewa ( przynajmniej mi ) myśl którą poniekąd się usprawiedliwiam :" no co i tak jestem skrzywiona ". A może w dzisiejszych czasach jest zbytnie parcie na formę a nie na zawartość. Przez co i z gówna starają się robić dzieła sztuki.

 

I odnosi się to też do tego co kiedyś , ostatnio , było poruszone : może to tutaj skondensowała się grupa normalnych ludzi , a tam na zewnątrz pozostali Ci których pochłonęło szaleństwo :roll: ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huśtawka, też odnoszę takie wrażenie. Może dlatego że posiadamy trochę bogatsze doświadczenie na różnych podłożach i na pewne sprawy jesteśmy dużo bardziej wyczuleni.

I bardzo ważne jest chyba to , że działamy dużo bardziej prostolinijnie - ( pomijając wszystkie komplikacje charakteru i reszty ) może częściej emocjonalnie i uczuciowo ? Tym bardziej że w środku pobrzmiewa ( przynajmniej mi ) myśl którą poniekąd się usprawiedliwiam :" no co i tak jestem skrzywiona ". A może w dzisiejszych czasach jest zbytnie parcie na formę a nie na zawartość. Przez co i z gówna starają się robić dzieła sztuki.

/quote]

 

Ja to myślę że dlatego że my poniekąd jesteśmy zmuszeni do autorefleksji i do podjęcia takich działań,dzieki którym będziemy czuli się lepiej.Oprócz tego wydaję mi się że w większym stopniu jesteśmy w stanie odróżnić dobra od zła(nie wiem dlaczego).Duża część z nas świadomie pracuje nad swoją osobowością i szybciej dostrzega co nie jest w porządku i czego można i warto zmienić.Bynajmniej ja to tak odczuwam.Szczerze mówiąc na tym forum czuję się najlepiej(wiadomo-ciągnie do swoich ;) ),nawet kiedy z kimś się trafi ostrzejsza wymiana zdań.A byłam na różnych forach i takiej nienawiści i pogardy polaka do drugiego polaka,bo nie ta wiara,bo nie ta partia czy światopogląd,że szok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja to myślę że dlatego że my poniekąd jesteśmy zmuszeni do autorefleksji i do podjęcia takich działań,dzieki którym będziemy czuli się lepiej.Oprócz tego wydaję mi się że w większym stopniu jesteśmy w stanie odróżnić dobra od zła(nie wiem dlaczego).Duża część z nas świadomie pracuje nad swoją osobowością i szybciej dostrzega co nie jest w porządku i czego można i warto zmienić.Bynajmniej ja to tak odczuwam.Szczerze mówiąc na tym forum czuję się najlepiej(wiadomo-ciągnie do swoich ;) ),nawet kiedy z kimś się trafi ostrzejsza wymiana zdań.A byłam na różnych forach i takiej nienawiści i pogardy polaka do drugiego polaka,bo nie ta wiara,bo nie ta partia czy światopogląd,że szok...

 

 

Wiadomo że tu nie tylko " chorobowe doświadczenie " odgrywa rolę . Jeszcze pewne cechy charakteru , usposobienie, kilka poglądów, system wartości , kręgosłup moralny, umiejętność obserwacji i tworzenia spostrzeżeń .... no i chyba odrobina inteligencji .

A na forum jest silna grupa inteligentnych ludzi którzy na prawdę mają wiele mądrego do powiedzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×