Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
inn@

503 Service is Unavaliable!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Odechciało mi się tego forum przez ten 503. Spada mi motywacja żeby tu pisać, piszę coś co mi się wydaje wazne i mi to znika. Nawpie.przali reklam i tych filmików z rozczochrańcami którzy to niby mają tak nam "pomagać" ale obrzydliwe są dla mnie te mordy. Nie wiem czy kogoś zachęcą do swoich usług ale ja każdego kto ma tu filmik na tym forum omijałabym bardzo szerokim łukiem. A już najgorsze są te stare pryki, wyglądają obleśnie, zmarchy a na to tony make upu - fuj!!!! Albo się błyszczą. Albo jąkają. Albo stękają, jakby z sedesu nagrywali. Mam różne adblocki i inne bariery ale oczywiście raz na czas się aktualizują kody i znów się to pokazuje. Przez to serwery padają i są przeciążone a ludzie nie mogą tu wchodzic i rozmawiać!!!!.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lilith

Jeśli to wyżalenie się, to w porządku, a jeśli skarga, to kierowana nie tam, gdzie trzeba, bo zagląda tu jedynie Ekipa Forum, która nie ma wpływu na powyższe kwestie, choć próbuje interweniować od x czasu codziennie wysyłając zgloszenia. Za to odpowiada Grupa Wirtualna Polska.

W kwestii informacyjnej, o czym pisałam już w innych wątkach, na ten tydzień ( wg udzielonych informacji ) zaplanowana jest migracja Forum na nowe serwery, co ma podobno zlikwidować błąd 503.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Odechciało mi się tego forum przez ten 503. Spada mi motywacja żeby tu pisać, piszę coś co mi się wydaje wazne i mi to znika. Nawpie.przali reklam i tych filmików z rozczochrańcami którzy to niby mają tak nam "pomagać" ale obrzydliwe są dla mnie te mordy. Nie wiem czy kogoś zachęcą do swoich usług ale ja każdego kto ma tu filmik na tym forum omijałabym bardzo szerokim łukiem. A już najgorsze są te stare pryki, wyglądają obleśnie, zmarchy a na to tony make upu - fuj!!!! Albo się błyszczą. Albo jąkają. Albo stękają, jakby z sedesu nagrywali. Mam różne adblocki i inne bariery ale oczywiście raz na czas się aktualizują kody i znów się to pokazuje. Przez to serwery padają i są przeciążone a ludzie nie mogą tu wchodzic i rozmawiać!!!!.

Na old fagusów i ich gunwo filmiki z selloutem polecam adblock (ale jest) + zmiana skórki forum na starą - zero video.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Arhol ja wiem że adblock, ale przecież to się aktualizuje i znowu wyłażą, to po raz, a po dwa - widok silver jest tylko po zalogowaniu, a jak chcę tylko poczytać to się nie loguję. A po trzy - ani adblock ani silver Ci nie pomoże jak masz 503.

Ja nie mam nic do Adminów Forum, wiem że Grupa itp. ale napisać co o tym sądzę do świata chciałam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lilith

inn@, czyli chciałeś się wyżalić ;) Szczerze? My sami na to wyklinamy i gdybym miała tutaj użyć słów, które mam na myśli, to musiałabym samą siebie zbanować :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A dlaczego nie szczerze? Nie rozumiem Twojego pytania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lilith

inn@, nie o to mi chodziło ;) Miałam na myśli, "szczerze", czyli bez ogródek i owijania w bawełnę, co myśli Ekipa o tej rozwlekłej awarii. To nawet nie było pytanie. Dość często jesteśmy utożsamiani z WP i Userzy myślą, że to, co robi WP jest tożsame z Naszym zdaniem i możliwościami. Nic bardziej mylnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Tak w ogóle dlaczego forum się sprzedało? oddało? w ręce abczdrowie? Przed przejęciem, takich problemów technicznych chyba nie było.

W ogóle zauważyłem, że ta grupa przejęła wiele stron związanych ze zdrowiem...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lilith

Bagatelka, to już pytanie do Naczelnego Admina. Z tego, co pamiętam, bo jak się dokonywała współpraca z abc, to mnie jeszcze w szeregach Ekipy nie było, to Forum rozrosło się do takich rozmiarów, że potrzebowało wsparcia technicznego, psychologa i tak dalej. Kłopoty techniczne były i to bodajże nawet większe niż obecnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

A mnie do białej gorączki doprowadza fakt, ze forum wywala dokładnie wtedy kiedy wiekszosc ma wlasnie czas, zeby na nim posiedziec. Nosz ile mozna???????!!!!!!! Zrobcie z tym cos do cholery i nie obchodzi mnie kto to mialby zrobic!!!!!!

Ulzylam sobie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I że forum zdycha o coraz wcześniejszych godzinach, to mnie chyba naj-naj wkurwia i zasmuca. Więź z forumem mi słabnie po każdym 503. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bagatelka, to już pytanie do Naczelnego Admina. Z tego, co pamiętam, bo jak się dokonywała współpraca z abc, to mnie jeszcze w szeregach Ekipy nie było, to Forum rozrosło się do takich rozmiarów, że potrzebowało wsparcia technicznego, psychologa i tak dalej. Kłopoty techniczne były i to bodajże nawet większe niż obecnie.

Takich wielkich KŁOPOTÓW jak obecnie, to od 2011 roku( jak Tu jestem ) nie było . Całe te zmiany z nową skórką Forum to lipa jak nie wiem ,,, a teraz te awarie .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lilith

Kalebx3, ja mówię przed 2011 rokiem. Wiem z opowieści Naczelnego, że były poważne problemy techniczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Na old fagusów i ich gunwo filmiki z selloutem polecam adblock (ale jest) + zmiana skórki forum na starą - zero video.

Bez AdBlock lub lepszego moim zdaniem Ublock Orgin, programu do blokowania reklam nie ma życia w internecie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lilith

Własnie otrzymałam informacje, że migracja ma się zakończyć do piątku i w ciągu max kilku dni wszystko powinno być już stabilne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Artemizja, no to dobra wiadomość o Pani Ty Nasza, Wspomożycielko i Opiekunko :uklon::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lilith

J3RZY62, :lol: Oby tylko w praktyce to się też okazało takie bezproblemowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W międzyczasie na serwerowni nerwica.com

error+503.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Arhol, ja podejrzewam, że w tej serwerowni pracuje jakaś "pani Grażynka", która rano przychodzi do pracy, odpala serwer, a o 17 power off i idzie do domu. To by się pokrywało z godzinami w których foro działa :mrgreen: .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na_leśnik, wydało się kurfa,halo pałecja proszę przyjechać na nerwicę po tego pana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyznajcie sie lepiej, ze pani Grazynka jest kipsko oplacana i strajkuje :lol::why:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

salir, może i jest opłacana kiepsko, ale za to ma kawę gratis w pracy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no wlasnie...to wszystko przez kawe bo zalewa nia serwery ze zlosci :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Ona to czyta i zrobiło jej się głupio, dlatego dzisiaj jeszcze nie zalała ! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi