Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica poczatek!?


Kasiunka0801

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, jestem nowa na forum.

Opowiem Wam o moich dolegliwosciach.

Od jakiegos czasu odczuwam rozne dziwne rzeczy. Zawroty glowy przynajmniej raz dziennie do tego mega poty na calym ciele, dretwieja i mrowia mi rece od dloni do lokcia, wybuchy goraca, w rekach czuje jakby goraco, mogla bym ciagle spac, boje sie o zycie swoje i rodziny, wyszukuje sobie co mnie jeszczw boli i pozniej panikuje ze to zapewne cos powaznego, obawiam sie nowotworu, ide do gin. W piatek w celu potwierdzenia. mam dosc stresujaca prace i raczej stojaco-chodzaca, lapie sie na tym ze ciagle pulam w cos paznokciami lub pstrykam palcami, nie moge sie skoncentrowac na niczym, zapominam o waznych zadaniach, stresuje sie ze cos zrobilam nie tak. Boje sie podrozy ze stanie sie jakis wypadek, slysze karetke to dzwonie do wszystkich czy jest ok. Co ze mna? Co robic? Czy to faktycznie nerwica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kasiunka0801!

 

Przez Internet nikt nie stwierdzi na 100%, czy masz nerwicę, ale dolegliwości i zachowania, jaki opisałaś, mocno korespondują z obrazem klinicznym nerwicy. Uważam, że powinnaś skonsultować się z lekarzem psychiatrą, który podczas wywiadu z Tobą będzie mógł postawić rzetelne rozpoznanie. Pozdrawiam i powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×