Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak się w społeczeństwie postrzega ludzi biednych?


Gość Bonus

Rekomendowane odpowiedzi

"kobieta przesiąka poglądami mężczyzny, z którym sypia"

 

A co jeśli koleżanka z nikim nie sypia i nie ma żadnych poglądów? :shock:

elo, to prawda, że nie masz żadnych poglądów ? :D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo, a Ty jakie masz poglądy ? ;) Określ się, bo nie wiem, czy już mam zabierać się do tej indoktrynacji, w myśl korwinowskiej zasady: "kobieta przesiąka poglądami mężczyzny, z którym sypia" :mrgreen: Wiesz, ku chwale Wielkiej Polski itd. :D;)

 

komunistyczne slonko : *

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"kobieta przesiąka poglądami mężczyzny, z którym sypia"

 

A co jeśli koleżanka z nikim nie sypia i nie ma żadnych poglądów? :shock:

elo, to prawda, że nie masz żadnych poglądów ? :D;)

 

to oczywiste ze z nikim sie nie jebie :)))

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo, a Ty jakie masz poglądy ? ;) Określ się, bo nie wiem, czy mam zabierać się do tej indoktrynacji, w myśl korwinowskiej zasady: "kobieta przesiąka poglądami mężczyzny, z którym sypia" :mrgreen: Wiesz, ku chwale Wielkiej Polski :D;)

To wychodzi na to że wyborcy Korwina to w dużej mierze geje, aseksualni albo zwyczajnie nie sypiają z kobietami, bo dużo mniej kobiet niż mężczyzn na niego glosowało.

i bogu dzieki :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo, a Ty jakie masz poglądy ? ;) Określ się, bo nie wiem, czy mam zabierać się do tej indoktrynacji, w myśl korwinowskiej zasady: "kobieta przesiąka poglądami mężczyzny, z którym sypia" :mrgreen: Wiesz, ku chwale Wielkiej Polski :D;)

To wychodzi na to że wyborcy Korwina to w dużej mierze geje, aseksualni albo zwyczajnie nie sypiają z kobietami, bo dużo mniej kobiet niż mężczyzn na niego glosowało.

Akurat tutaj bym się nie kłóciła. :lol: A na serio mój były znajomy jest gejuchem i wielkim fanem Korwy oraz Brauna.

 

Skąd ten wysyp krecików?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo, a Ty jakie masz poglądy ? ;) Określ się, bo nie wiem, czy mam zabierać się do tej indoktrynacji, w myśl korwinowskiej zasady: "kobieta przesiąka poglądami mężczyzny, z którym sypia" :mrgreen: Wiesz, ku chwale Wielkiej Polski :D;)

To wychodzi na to że wyborcy Korwina to w dużej mierze geje, aseksualni albo zwyczajnie nie sypiają z kobietami, bo dużo mniej kobiet niż mężczyzn na niego glosowało.

Akurat tutaj bym się nie kłóciła. :lol: A na serio mój były znajomy jest gejuchem i wielkim fanem Korwy oraz Brauna.

 

Skąd ten wysyp krecików?

próbują zdetronizować koty

1.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i bogu dzieki :great:

Z Korwinem jest ten problem, że nie potrafi się zdecydować, czy chce być tym politykiem, czy wziętym publicystą :P Nie tyle jego poglądy są kontrowersyjne, co sposób, w jaki usiłuje je przekazywać ... Taki Ziemkiewicz, Michalkiewicz potrafią głosić to samo bez przypinania im na każdym kroku łatki wariata, rasisty, męskiego szowinisty itd. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i bogu dzieki :great:

Z Korwinem jest ten problem, że nie potrafi się zdecydować, czy chce być tym politykiem, czy wziętym publicystą :P Nie tyle jego poglądy są kontrowersyjne, co sposób, w jaki usiłuje je przekazywać ... Taki Ziemkiewicz, Michalkiewicz potrafią głosić to samo bez przypinania im na każdym kroku łatki wariata, rasisty, męskiego szowinisty itd. ;)

 

tyle ze serio jestem komuchem :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to oczywiste ze z nikim sie nie jebie :)))

 

Z takim słownictwem nie zrobisz kariery akademickiej przez łóżko #pdk :D

:bezradny:

uwazaj bo profesurka łazi po tematach, zobaczy Twoj wpis i dostanie kurficy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Służba zdrowia,nigdy nie była w 100 % darmowa./

 

 

 

.

 

niestety, mojej kolezanki dziecko czekało na operacje pol roku a dzieki pielegniarkom z CZD czeka nadal...bo za mało było raz 400 zł podwyzki za czasow PO to jeszcze teraz dostały 300...rece opadaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, swego czasu kminiłem, że jeżeli już koniecznie realizować koncepcję państwa opiekuńczego, można by ją trochu zracjonalizować, a mianowicie sprywatyzować wszystkie szkoły, szpitale itd., rozwiązać te jebane molochy, NFZty, Ministerstwa Edukacji, po czym zacząć emitować dla każdego obywatela "bony" edukacyjne, zdrowotne itp., którymi płaciłoby się już na wolnym rynku ;)
Ja bym sprywatyzował szkolnictwo no może poza podstawowym, studia inżynieryjne, medyczne i inne potrzebne powinny być wspierane przez państwo stypendiami, a powinno się skończyć z taką patologią jak studia z socjologii czy pedagogiki za darmo, podobnie jak z masowym kształceniem wyższym i średnim ogólnym. A co do służby zdrowia to niby jest za darmo a jak co do czego to i tak sie idzie prywatnie częstokroć chyba tylko ludzie starsi na tej publicznej najbardziej korzystają bo oni mają czas, choć czasem prędzej umrą niż doczekają się operacji. :mrgreen:

do szkoły i tak nikt nie chce isc, wszyscy uciekaja. I co z tego ze pedagogika za darmo jak 80% pracuje pozniej w innym zawodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd ten wysyp krecików?

próbują zdetronizować koty

1.0

Cóż za krecia robota

 

 

Z Korwinem jest ten problem, że nie potrafi się zdecydować, czy chce być tym politykiem, czy wziętym publicystą :P Nie tyle jego poglądy są kontrowersyjne, co sposób, w jaki usiłuje je przekazywać

Korwa rzuca chwytliwe hasła, jednak niestety nie należy do osób umiejących wdrażać je w życie. Ot, idealista.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, swego czasu kminiłem, że jeżeli już koniecznie realizować koncepcję państwa opiekuńczego, można by ją trochu zracjonalizować, a mianowicie sprywatyzować wszystkie szkoły, szpitale itd., rozwiązać te jebane molochy, NFZty, Ministerstwa Edukacji, po czym zacząć emitować dla każdego obywatela "bony" edukacyjne, zdrowotne itp., którymi płaciłoby się już na wolnym rynku ;)
przyjdzie Petru i bedziesz musiał za wszystko placic, za edukacje, zdrowie itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chcesz wiedziec :)))

Jedni mają w życiu cel zrobienia stu pompek, inni stu przysiadów a ja zaczynam program stu dni podrywu. Jeszcze 99 prób przede mną, więc się nie zrażam :P

 

uwazaj bo profesurka łazi po tematach, zobaczy Twoj wpis i dostanie kurficy :)

Kiedy widzę takich wymuskanych ludzi, którzy raczej nie mogą być piątym pokoleniem inteligenckim, zawsze zastanawiam się, ile energii musi zużywać na co dzień, żeby ukryć swoją pogardę dla plebsu :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle ze serio jestem komuchem :)))

Rozumiem, towarzyszko, że przychylnym okiem spoglądasz również na trockistowską ideę wspólnych żon/kobiet ? :D Heh, jakby co, to ja dostałem Cię z przydziału ;) Ku chwale Rewolucji ! :D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd ten wysyp krecików?

próbują zdetronizować koty

1.0

Trzeba odeprzeć atak :twisted:

 

niestety, mojej kolezanki dziecko czekało na operacje pol roku a dzieki pielegniarkom z CZD czeka nadal...bo za mało było raz 400 zł podwyzki za czasow PO to jeszcze teraz dostały 300...rece opadaja.

Współczuję dzieciom. Ale agusiaww, chyba nie wiesz jakie są marne zarobki w służbie zdrowia (pomijam oczywiście lekarzy ze specjalizacją, bo oni często zarabiają krocie nic nie robiąc, przerzucając pracę na rezydentów, stażystów i pielęgniarki).

 

podobnie jak z masowym kształceniem wyższym i średnim ogólnym

Popieram. Wyższe tylko dla orłów.

Też popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×