Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
one man show

obalam współczesną psychaitrie!

Rekomendowane odpowiedzi

biochemia zaburzona w mózgu jest badana chyba aparatem parasterycznym. w jaki sposób naukowcy odkryli zaburzoną biochemie mózgu, jak dokonano tego pomiaru?

 

ktoś nie zna tego przypadku?

http://www.tvp.info/18626131/wszczeto-postepowanie-ws-smierci-13latki-rodzice-wskazuja-na-liczne-nieprawidlowosci

 

to jest przyczyna słyszalności głosów. jak matka myje podłogę jakiś detergentem lejąc go jak najwięcej się da. (każdy chyba wie, co wchodzi w skład środków powierzchniowo czynnych albo piecze używając wodorowęglanu amonu. ) mam takie jazdy, jakbym miał psychozę.

 

przypadek? czyżby u osób, u których występują objawy psychotyczne czyli zaburzenie logiczności myślenia podniesiony jest poziom amoniaku we krwi?

 

ciężko przyjąć że psychotrop, który połykam rozpuszczalny w jamie ustnej działa w taki sposób jak opisują to NAUKOWCY...

 

np.

Atypowy lek przeciwpsychotyczny, pochodna chinolinonu. Skuteczność arypiprazolu w leczeniu schizofrenii związana jest ze skojarzonym działaniem częściowo agonistycznym wobec receptora dopaminowego D2 i serotoninowego 5HT1a, a także antagonistycznym działaniem wobec receptora serotoninowego 5HT2a. In vitro arypiprazol wykazuje duże powinowactwo do receptorów dopaminowych D2 i D3, serotoninowych 5HT1a i 5HT2a oraz umiarkowane powinowactwo do receptorów D4, 5HT2c i 5HT7, a także a1-adrenergicznych i histaminowych H1. Arypiprazol wykazuje również umiarkowane powinowactwo do miejsc wychwytu zwrotnego serotoniny, natomiast nie wykazuje istotnego powinowactwa do receptorów muskarynowych. Po podaniu p.o. dobrze się wchłania z przewodu pokarmowego. tmax wynosi 3–5 h po podaniu p.o., 1–3 h po podaniu i.m. Dostępność biologiczna po podaniu p.o. wynosi 87% oraz 100% po podaniu i.m. Arypiprazol i jego czynny metabolit w ponad 99% wiążą się z białkami osocza, głównie albuminami. Metabolizm zachodzi w wątrobie. In vitro izoenzymy CYP3A4 i CYP2D6 warunkują dehydrogenację i hydroksylację arypiprazolu, natomiast N-dealkilacja jest katalizowana przez CYP3A4. W stanie stacjonarnym czynny metabolit – dehydroarypiprazol – stanowi 40% AUC leku, a arypiprazol jest główną substancją czynną w układzie krążenia. t1/2 arypiprazolu w fazie eliminacji wynosi ok. 75 h u osób o zwiększonej aktywności izoenzymu CYP2D6 i ok. 146 h u osób o zmniejszonej aktywności CYP2D6; t1/2 dehydroarypiprazolu wynosi ok. 94 h. 60% dawki wydalane jest z kałem, 27% – z moczem. Ok. 18% dawki wydalane jest w postaci niezmienionego arypiprazolu z kałem i mniej niż 1% z moczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×