Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
lina-karol

Słaby wytrysk

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 32 lata, od półtora roku spada siła mojego wytrysku. Nie wiem co się dzieje. Leczę się na nerwicę lękową od 7 lat, pierw brałem paxtin, potem asertin teraz mozarin od 4 lat gdzieś. Z mozarinu obecnie schodzę i biorę dawkę 2,5 mg i za 2 tygodnie zamierzam z niego zejść zupełnie. Problem rozchodzi się w tym, że mój wytrysk o ile kiedyś był strzelający teraz jest wylewający się, bez ciśnienia. Robiłem badania moczu, prostaty i wszystko wyszło ok. Lekarze zwracają uwage na nerwicę i branie leków SSRI. Obecnie z leków schodzę. Napiszcie co wy sądzicie o tym? Nie podważam opinii lekarzy ale chętnie dowiem się czy ktoś tutaj ma podobne doświadczenia po braniu leków SSRI.

 

Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi

 

Karol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy lekach z grupy SSRI- jak paroksetyna[Paxtin], sertralina[Asertin], escitalopram[Mozarin]- dysfunkcje seksualne (np. osłabienie wytrysku) są powszechnymi działaniami niepożądanymi. W rzadkich przypadkach tego typu atrakcje mogą nadal utrzymywać się nawet po zakończeniu przyjmowania tych leków -> https://pl.wikipedia.org/wiki/PSSD

 

Ale nie ma co dramatyzować. Poproś swojego psychiatrę o LPD, który nie powoduje dysfunkcji seksualnych-np. tianeptynę[Coaxil,Tianesal], moklobemid[Moklar,Aurorix, Mobemid], bupropion[Wellbutrin XR], mirtazapinę[Remeron,Mirtagen,Mirtor], mianserynę[Lerivon] itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy lekach z grupy SSRI to dość częste zjawisko, a już szczególnie przy paroksetynie, gdzie może całkowicie nawet zaniknąć.

 

coccinella ,

może i nie musi jeżeli jakaś kobieta podnieca faceta, to raczej będzie, go podniecać, ale istnieje ryzyko osłabienia libido. Niestety leki SSRI dość często wpływają na sferę seksualną człowieka.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lina-karol

kolejna sprawa czy oglądasz porno. Co prawda większość lekarzy tego nie uznaje, bardziej z braku badań, ale jednak opinie facetów są dość jednoznaczne, że częste oglądanie filmów porno może u niektórych mężczyzn wywołać właśnie osłabienie wytrysku. Również dieta ma na to wpływ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ma to jakiś wpływ na doznania?

 

tez jestem ciekawa ;)

 

Pytacie czy SSRI generalnie mogą wpływać na doznania seksualne czy o słabszy wytrysk=(w domyśle) zredukowane doznania?

Jeśli Ad.1) to owszem- w dysfunkcjach seksualnych zawierają się m.in. anhedonia seksualna(obniżenie/brak przyjemności), anestezja genitalna(zmniejszona wrażliwość narządów płciowych) czy anorgazmia(brak orgazmu)= a to wszystko przekłada się na intensywność i jakość doznań.

Jeśli Ad. 2) to u mężczyzn orgazm jest ściśle zintegrowany z ejakulacją, więc słabszy wytrysk może(choć nie musi) zmniejszać doznania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Gdy brałem Sulpiryd to mój wytrysk praktycznie nie istniał. Jakiś czas temu go odstawiłem i teraz strzelam jak z armaty!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za tyle odpowiedzi:) U mnie jest tak, że wytrysk osłabiony ale popęd + wrażenia orgazmu nie zmienione. Odczuwa się to tak, że w momencie orgazmu próbuje napiąć ten mięsień odpowiedzialny za siłę ciśnienia a on jakiś taki słaby. I to mnie martwi, że to jakieś choróbsko grubsze. Pozdrawiam Was serdecznie i jeszcze raz bardzo dziękuję za wasze opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kiedyś chciałem z czystej ciekawości zbadać sobie nasienie skoro badają mi krew i mocz nader często.wytrysk okazał się pół kropelki.taka ilość materiału diagnostycznego wyschła w zamkniętym pojemniku na mocz zanim została dostarczona do laboratorium i nie było co badać.trzeba było zawrócić do domu.więc ze mnie nasienie trzeba ściągać prądem,ultradzwiękami czy jak?nie pamiętam kiedy ostatnio mi stanoł a było to ładnych kilka lat temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To lekarze powinni beknąć za taką leko-kastracje, przecież to jakaś przesada. Powinni dawać leki przebadane a nie. Aż nie chce mi się wierzyć, że to może nie wrócić po odstawieniu leków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi lekarze nic nie powiedzieli że wytną mi zmiażdżone jądra po wypadku rowerowym.obudziłem sie po operacji bez jąder.ale że leki też mogą spowodować trwałą impotencje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Ad. 2) to u mężczyzn orgazm jest ściśle zintegrowany z ejakulacją, więc słabszy wytrysk może(choć nie musi) zmniejszać doznania.

 

 

-dokładnie !

Pomka musi działac i sikawka,,, i wszystko musi byc SI , wtedy jest frajda .

Im więcej nasienia tym lepiej .

Lubie pornole jak facet babie spuszcza sie na buzię / do buzi , a Ona taka szczęśliwa .

I leje i leje i końca nie widać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To lekarze powinni beknąć za taką leko-kastracje, przecież to jakaś przesada. Powinni dawać leki przebadane a nie. Aż nie chce mi się wierzyć, że to może nie wrócić po odstawieniu leków.

 

Te leki są przebadane, ale jak każde leki , nie tylko psychotropowe, posiadają działania niepożądane- leki z grupy SSRI akurat powodują zaburzenia seksualne. Trwałe dysfunkcje seksualne pomimo odstawienia leków to są bardzo rzadkie przypadki- https://pl.wikipedia.org/wiki/PSSD

 

Poproś psychiatrę o lek przeciwdepresyjny/przeciwlękowy z innej grupy, który nie powoduje tego rodzaju atrakcji.

 

Podam inny przykład.

Średnio 1 osoba na 1000000 po zażyciu jakiegoś leku (m.in. NLPZy, antybiotyki, leki przeciwpadaczkowe, sterydy) w wyniku niewyjaśnionej reakcji immunologicznej zapada na zespół Lyella, który kończy się śmiercią 1/3 przypadków. Jeden z przypadków dotyczył kobiety, która zapadła na ZL po zażyciu ketoprofenu(Ketonal). Czy to znaczy, że mamy zaprzestać zażywania leków przeciwbólowych i oskarżyć producenta? Nie. Kobieta miała pecha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja kiedyś chciałem z czystej ciekawości zbadać sobie nasienie skoro badają mi krew i mocz nader często.wytrysk okazał się pół kropelki.taka ilość materiału diagnostycznego wyschła w zamkniętym pojemniku na mocz zanim została dostarczona do laboratorium i nie było co badać.trzeba było zawrócić do domu.więc ze mnie nasienie trzeba ściągać prądem,ultradzwiękami czy jak?nie pamiętam kiedy ostatnio mi stanoł a było to ładnych kilka lat temu.

 

Kiedyś, gdy miałem z liceum wypożyczony mikroskop na wakacje do robienia pewnej pracy badawczej, to sobie pod nim oglądałem moje plemniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×