Skocz do zawartości
Nerwica.com

wita pragnąca wyzdrowieć


AnastazjaK

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem Anastazja lat 31 zachorowałam na depresję 9 lat temu i nie chce się ode mnie odczepić.

Nie mam:

- faceta

- przyjaciół

- dziecka

- pracy

- sensu życia

Mam:

- matkę

- zwierzątko a nawet dwa

- nadzieję na wyzdrowienie

- jeszcze jakieś marzenia:)

W celach terapeutycznych założyłam bloga gdzie opisuję swoje życie i stronę na fejsie gdzie chciałabym zgrupować ludzi którzy się leczą i walczą z każdym dniem tak jak ja.

Wszystko jest jeszcze w pieluchach ale liczę że kogoś to zainteresuje:) - jeszcze w to wierzę że to się rozkręci:).NIe mam komu się zwierzyć w życiu realnym więc postanowiłam znaleźć wsparcie w sieci i w Was którzy podejrzewam świetnie rozumiecie jak czuje się człowiek samotny:)

adres bloga: http://pokonaj-depresje.blogspot.com/

pozdrawiam Was ciepło

Ana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AnastazjaK, sens życia to akurat bardzo prosta rzecz. Chodzi o to, żeby dobrze się bawić to po pierwsze. Po drugie żeby być dobrym dla innych ludzi. Jedno bez drugiego nie może istnieć. To są 2 elementy składające się na sens życia. Proste, nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AnastazjaK, sens życia to akurat bardzo prosta rzecz. Chodzi o to, żeby dobrze się bawić to po pierwsze. Po drugie żeby być dobrym dla innych ludzi. Jedno bez drugiego nie może istnieć. To są 2 elementy składające się na sens życia. Proste, nie?

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i jestem naiwna:( ale to co lepiej sobie powiedzieć nigdy nie wyzdrowieję i się zabić?nie każdy ma odwagę ze sobą skończyć a życie z czarnymi myślami bez nadziei to piekło -wiem to bo tkwię w nim kiedy mi się pogarsza.

Sens życia dla mnie to robienie czegoś po coś,bycie komuś potrzebnym. Wierzę że na tym forum są ludzie którzy próbują walczyć i tacy którym się to udaje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AnastazjaK,

Nie jesteś naiwna,ludzie pokonują depresje i cięższe choroby,więc czemu Tobie miałoby się nie

udać? Możesz to uczynić,możesz wyzdrowieć,zamiast wierzyć w leki,które chyba za długo już

bierzesz, zacznij wierzyć w siebie,jest w Tobie siła,bo wiele przeszłaś a mimo to zachowałaś

nadzieję i marzenia,chcesz walczyć,więc życzę Ci,żeby twoja walka zakończyła się zwycięstwem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×