Skocz do zawartości
Nerwica.com

Imigranci - za czy przeciw?


kliku

Rekomendowane odpowiedzi

Sory, ale to pierdoły. Skoro nie są zagrożeni, to nie są uchodźcami, a imigrantami. Jeśli są zagrożeni, to bez sensu jest wysyłanie mężczyzn pierwszych. Pierdololo.

Dokładnie :? W efekcie my mamy przyjać fale młodych agresywnych facetów, którzy często nie maja dokumentów /a oddawanie odcisków palców ich obraza, nie chcą tego robić/ , pyszczą gdzie chcą się osiedlić i w jakich warunkach. Rozbiłą mnie tez ta informacja o gwałcie na kierowniczce osrodka dla imigrantów, zero zgłębiania tematu, tylko komentarze jaka pomoc finansowa imigrantom przysługuje. O-o

Do tego w tym wywiadzie już zaczyna się pierdolenie o roznicach kulturowych, które / w domysle/ my mamy zrozumieć i zaakceptować, czyli w praktyce - my się mamy dostosować do ich zachowania. Takie gadki słyszałam od dawna w Niemczech, kiedy muslimy pogwałciły dobre obyczaje albo prawo... wtedy szybko padały tłumaczenia : bo taka maja kulture, bo oni tego nie rozumieją, bo u nich kobieta się nie liczy itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ani za, ani przeciw.

(co nie znaczy, ze nie mam zdania xD)

 

do muzułmanów, z racji ich religii, kultury itp mam raczej ograniczone zaufanie.

ale to są przecież, do cholery, ludzie.

ludzie, którzy uciekają przed wojną, którzy chcą zachować życie, ludzie z traumatycznymi doświadczeniami...

ludzie, którym piekło zgotowało Państwo Islamskie...

 

poza tym czym my się martwimy? 80 procent tych imigrantów i tak spierniczy na zachód, do państw bardziej cywilizacyjnie rozwiniętych (i socjalnych)

kto by chciał zostać w takim kraju jak Polska? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poza tym czym my się martwimy? 80 procent tych imigrantów i tak spierniczy na zachód, do państw bardziej cywilizacyjnie rozwiniętych (i socjalnych)

kto by chciał zostać w takim kraju jak Polska? :D

racja, jakiś polska parafia przyjęła syryjskim "uchodźców"i to chyba chrześcijan i też zwiali szybko, oni nawet z socjalnej Danii uciekają do Szwecji tacy z nich biedni uchodźcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, przecież dla nich 1400 zł na osobe to mało ale pomyślcie niektórzy w Polsce tyle zarabiają na miesiąct a tacy mają miec za siedzenie i pierdzenie w kanape. :roll: To po prostu wkurw*a ludzi i wcale mnie to nie dziwi. Gdziekolwiek się nie pojawiają zostawiaja po sobie syf i kto ma to sprzatać bo tych flejach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czasie wojen najbardziej zagrozeni sa mlodzi mezczczyzni, a nie kobiety i dzieci.

 

Ta, dzieci i kobiety są bardzo bezpieczne, w szczególności kiedy zostają seksualnymi niewolnicami i inkubatorami

To ja już wolę być mężczyzną z kulką we łbie, przynajmniej szybko i po sprawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PUBLICZNE PROPAGOWANIE FASZYZMU, NAWOŁYWANIE DO NIENAWIŚCI (ART. 256)

 

Art. 256

 

§ 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

 

http://statystyka.policja.pl/st/kodeks-karny/przestepstwa-przeciwko-13/63613,Publiczne-propagowanie-faszyzmu-nawolywanie-do-nienawisci-art-256.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

achino, to sobie wygogluj na czym polega faszyzm oborna przed inwazją tubylców to obrona konieczna :D zobaczymy co zrobisz gdy będą Ci chcieli wleżć do domu jak to miało miejsce w Grecji. W buty sobie możesz wstawić wtedy takie prawa u nich działa tylko prawo pięsci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mnóstwo wolnego czasu i bardzo mi się nudzi, dlatego będę wszystkie wypowiedzi nawołujące do nienawiści na tle różnic narodowościowych i religijnych zgłaszał do Wydziału Wsparcia Zwalczania Cyberprzestępczości Biura Służby Kryminalnej Komendy Głównej Policji cyber-kgp@policja.gov.pl As-Salamu Alaikum!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, przecież dla nich 1400 zł na osobe to mało ale pomyślcie niektórzy w Polsce tyle zarabiają na miesiąct a tacy mają miec za siedzenie i pierdzenie w kanape. :roll: To po prostu wkurw*a ludzi i wcale mnie to nie dziwi. Gdziekolwiek się nie pojawiają zostawiaja po sobie syf i kto ma to sprzatać bo tych flejach?
ja zarabiam oficjalnie 1232 zł czyli mniej niż mieli by dostać uchodźcy i to na osobę bo z chmarą dzieci to już niezła sumka. Właśnie prostych ludzi nie interesujących się polityką, religią to najbardziej wkurza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

achino, a zgłaszaj tylko najpierw poczytaj na czym polega faszyzm 2smiech2.gif i co nalezy rozumiec poprzez propagowanie jego. To naklejanie obrazków obrażających danej grupie np a nie rozmowy o tym co sie zrobi gdy dane osoby zaatakują nasz kraj. Na wojnie obowiązują prawa wojny.

carlosbueno tak między innymi do tego nawiązałam niezle nie? To jak Niemcy nie mieli co robić z kasą to mogli polaków wspomóc albo innych europejczyków z biedniejszych krajów bo wsparcie na wypadek wojny a tak to co nasi przesladowani tam a sprowadzają imigrantów obcych kulturowo któzy nas nie szanują i nami gardzą.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mnóstwo wolnego czasu i bardzo mi się nudzi, dlatego będę wszystkie wypowiedzi nawołujące do nienawiści na tle różnic narodowościowych i religijnych zgłaszał do Wydziału Wsparcia Zwalczania Cyberprzestępczości Biura Służby Kryminalnej Komendy Głównej Policji cyber-kgp@policja.gov.pl As-Salamu Alaikum!

Łoo, to u nas jest coś takiego? Egzekwują zgłoszenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×