Skocz do zawartości
Nerwica.com

najpojebańsze stereotypy


nieboszczyk

Rekomendowane odpowiedzi

jakie znacie stereotypy tak pieczołowicie przestrzegane przez motłoch?

zęby ósemki się wyrywa

kobieta pracuje tylko przy papierkowej robocie

mężczyzna jest jak koń

każdy facet z długimi włosami to pedał

kto ma raka ten pali papierosy

każdy aidsowiec jest narkomanem i pedałem

każdy schizofrenik jest zabojcą

chory człowiek musi być sam

każdy zdiagnozowany jako nowotwory złośliwe,schizofrenia,chad,autyzm ma leżeć na szpitalnym łóżku całymi dniami i czekać aż umrze

żyd mieszka w piecu nie w Izraelu

każdy facet z widłami do Posejdon

kiedy kobieta jest starsza należy to ją widłami i za wieś

w afryce murzynki się obrzeza w imię religii

psychicznie chorych się piętnuje wypalając im na czole rysunek kaftanu bezpieczeństwa

ładna kobieta to dobra kobieta

czarownice się pali na stosie

schizofrenikom

sie odcina płaty czołowe

depresję leczy się prądem i zimną wodą

każdy z zaburzeniami psychicznymi powinien mieć w dowodzie osobistym żółtą kropeczkę

żydzi którzy nie przeszli selekcji po wysiadce z pociągu szli pod prysznic i na dezynfekcję

chorzy żydzi,żydówki w ciąży po wysiadce z pociągu dostali opiekę medyczną jaka im sie należy i leczą się w szpitalu

psychicznie chory który w amoku zamordował siekierą/nożem dziecko na ulicy otrzyma pomoc i opiekę medyczną w stosownej placówce leczniczej

kobieta nieatrakcyjna to pasztet

słaby,nietypowy mężczyzna to pedał

ktoś kto jest samotny i mieszka samotnie będzie podpalać innym stodoły

samotni mężczyzni spacerujący po parku to pedofile

kaźdy krótko ostrzyżony jest złodziejem

każdy łysy jest agresywny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam gdzieś powojenne wydania (rok chyba 1949) "Przyjaciółki" i tam kiedyś czytałem, żeby nie obcinać kołtunów, bo można oślepnąć.

 

przed wojną było to dosyć powszechne wierzenie, możliwe, że istniała nie tylko groźba oślepnięcia ale również dużo poważniejsze konsekwencje :lol::?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hans społeczeństwo nie zwraca uwagi ile widły trzymane przez faceta mają zębów.ich to nie obchodzi,widzą faceta z widłami i myślą Posejdon.nie udowodnisz wszystkim że jest inaczej.tak samo z dlugimi wlosami,zebami madrosci,chorobami psychicznymi,mlodością i urodą etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evia, zdradzisz jakie konsekwencje? :smile:

 

nie jestem pewna, ale coś mi się kojarzy, że twierdzono, że ścięcie takiego kołtuna grozi poważnymi chorobami a nawet śmiercią, taki kołtun musiał chyba sam odpaść (bardzo często był wielkim, obleśnym kokonem pełnym robactwa itd, więc nie dziwota, że czasem faktycznie odpadał) Wtedy był to dobry znak, oznaczało to chyba, że choroby same odeszły :?:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, ja nigdy ze społeczeństwem w jednym szeregu nie szedłem, tylko kiedyś się tym bardziej przejmowałem, a z biegiem lat nabieram do tego większego dystansu. Jeśli społeczeństwo nie wchodzi z buciorami w moje życie, to niech sobie myśli co chce. Znam paru podobnych mi wykolejeńców i oni mnie akceptują takim jakim jestem i to mnie zadowala.

 

Evia, jest moc, a raczej była. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hans problem w tym że społeczeństwo włazi w twoje życie z buciorami.dajmy na to.idziesz sobie ulicą a nieznajomi krzyczą do ciebie "pedał",rozniesie się fama po całej klatce schodowej/wsi że kiedyś leczyłeś sie psychiatrycznie już nikt nie poda ci ręki bo sie boją że rzucisz sie na nich i pogryziesz,każdy dentysta ci odmówi leczenia kanałowego zębów mądrości,rodzina cie nie wesprze i jedyne wyjście to rwać.jeśli mieszkasz samotnie od dluższego czasu na wsi życzliwi sąsiedzi i sołtys zrobią wszystko by cie wywłaszczyć.motłoch to banda głupków ale z motłochem nie wygrasz bo ma przewage liczebną i choćby sobie uroili że w lesie mieszkają napalone i kochliwe najady,w górach driady,na plaży hiady i zeus na słońcu.przez podobne stereotypu zgineło miliony niewinnych istnień za czasów rewolucji pazdziernikowej i 3 rzeszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,,każdy facet z widłami do Posejdon"

<3 <3 <3

nieboszczyku, kocham drogi, którymi chadza Twój umysł.

 

A ja dodam jeszcze od siebie najpojebańsze:

przywiązywanie czerwonej wstążki ustrzeze dziecko przed rzuceniem nań uroku

weterynarz to gorszy lekarz od ludzkiego xD

że koty wysysają duszę z dzieci

że gmo są złe

że szczepionki powodujom autyzm i śmierć <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×