Skocz do zawartości
Nerwica.com

opinia na podstawie malowanych obrazów...


anka1975

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, chciałabym zapytać się, czy istnieje możliwość uzyskania opinii psychologa/psychiatry na podstawie obrazów malowanych przez kogoś?lub, czy macie Państwo jakiś kontakt, gdzie mogłabym uzyskać taką opinię?Sprawa jest pilna i poważna...bardzo poważna, będę wdzięczna za pomoc,pozdrawiam,Ania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi kiedyś pokazywali ( biegli sądowi) takie plansze z kolorowymi bohomazami.

Chcieli abym poinformował ich co na nich widzę.

Ja tam tylko widziałem i to wyłącznie na tych kolorowych przejechane przez walec zwierzęta , a nawet ludzi.

Doskonale można było z "placka" wyłuskać spłaszczone narządy wewnętrzne typu serce, płuca, nerki i tak dalej.

Poważnie mówię :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi kiedyś pokazywali ( biegli sądowi) takie plansze z kolorowymi bohomazami.

 

A, to zdaje się test Rorschacha. Też go kiedyś robiłem i z mojej interpretacji obrazków na koniec wyszło, że jestem normalny. :P

A jemu nie wyszło:

[videoyoutube=Ch-H3eSLyKg][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi...sprawa jest poważna, bo chodzi o stalkera, który od 3 lat niszczy mi życie...widzę, że dla niektórych osób jest to zabawne itd...mi do śmiechu nie jest. Wiec jeśli ktoś wie, gdzie i u kogo mogę uzyskać opinię na temat prac takiej osoby, to piszcie. Napisałam post w tym dziale, ponieważ stalker maluje np. mnie z rozwaloną głową itd, więc być może choruje właśnie na schizofrenię ta osoba,chyba zdrowy człowiek nie malowałby takich rzeczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×