Skocz do zawartości
Nerwica.com

Seks w autobusie


Lord Cappuccino

W dniu premiery wolałbyś grać w najbardziej wyczekiwaną grę roku czy uprawiać seks z dziewczyną?  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W dniu premiery wolałbyś grać w najbardziej wyczekiwaną grę roku czy uprawiać seks z dziewczyną?

    • GRA
      17
    • SEKS
      26


Rekomendowane odpowiedzi

Większość gier jest lepsza od większości seksów.

 

Proszę o zaprzestanie z głoszeniem herezji.

 

emilk, profesjonalista od seksu? Co to ma niby znaczyć? Jest to osoba, która zdobyła doświadczenie z wieloma partnerami czy też ktoś kto "kształcił się" przez długi czas na jednej partnerce?

Jakby nie było to obydwa założenia są błędne.

Zgodzę się tutaj z superpitem, sprawność fizyczna na pewno ma wpływ na jakość seksu ale ważna jest również zmysłowość i empatia

Też uważam, że seks to nie jest sport wyczynowy, tylko bliskość fizyczna i emocjonalna dostępna dla zwykłych ludzi.

 

Ale przy swoim zdaniu pozostanę, trzeba zrobić preorder Fallouta 4 8)8)8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie heh,kuzynka byla rok starsza odemnie i to ona tak na prawde,mnie do tego sklaniala,nie mam pojecia skad miala taka wiedze wtedy.

 

Oświecę Ciebie, bardzo prawdopodobne, że kuzynka była molestowana seksualnie i swoje przeżycia przenosiła na Ciebie

 

Wogole co Wy widzicie w tym zlego ? Na pewno Sa tutaj ludzie ktorzy mieli podobne przygody ale nikt sie nie przyzna.

 

Oczywiście, że znajdą się takie osoby i wbrew pozorom nie jest to pewnie aż tak rzadkie zjawisko, jednak jeśli uważasz, że dzięki temu nabyłeś nie wiadomo jakiego doświadczenia to gratuluję rozumku :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wogole co Wy widzicie w tym zlego ? Na pewno Sa tutaj ludzie ktorzy mieli podobne przygody ale nikt sie nie przyzna.

Jak byłam w 8 klasie to zaczepiałam 5-klasistów, ale oczywiście do niczego nie doszło, najwyżej buzi w policzek.

Dostanę chociaż odznakę Srebrnego Kuguara?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie heh,kuzynka byla rok starsza odemnie i to ona tak na prawde,mnie do tego sklaniala,nie mam pojecia skad miala taka wiedze wtedy.

 

Oświecę Ciebie, bardzo prawdopodobne, że kuzynka była molestowana seksualnie i swoje przeżycia przenosiła na Ciebie

 

Wogole co Wy widzicie w tym zlego ? Na pewno Sa tutaj ludzie ktorzy mieli podobne przygody ale nikt sie nie przyzna.

 

Oczywiście, że znajdą się takie osoby i wbrew pozorom nie jest to pewnie aż tak rzadkie zjawisko, jednak jeśli uważasz, że dzięki temu nabyłeś nie wiadomo jakiego doświadczenia to gratuluję rozumku :?

 

Szczerze w to watpie,ze byla molestowana.Nie mowie ze dzieki temu zdobylem doswiadczenie,bo to dopiero byl poczatek moich przygod seksualnych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wogole co Wy widzicie w tym zlego ? Na pewno Sa tutaj ludzie ktorzy mieli podobne przygody ale nikt sie nie przyzna.

Jak byłam w 8 klasie to zaczepiałam 5-klasistów, ale oczywiście do niczego nie doszło, najwyżej buzi w policzek.

Dostanę chociaż odznakę Srebrnego Kuguara?

 

Mogę Ci ufundować,złotego loda :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że jesteś odrażającym typem, w dodatku mitomanem. Nie lubię tego w ludziach, niezależnie od stopnia ich upośledzenia.

 

Co Ty sie mnie wiecznie czepiasz co ? i w dodatku wytykasz palcem,wszystko co napisze,nie wpierdalaj mi sie w moje zdanie,bo jak sie wkurwie fest to pozalujesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bonzai chyba miales ciezkie dziecinstwo ze tak sie wiecznie czepiasz i wszystko wytykasz,pozatym to zadrosc Cie zzera bo nie jestes taki jak ja a chcial bys byc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, nie wszystko, bo to byłby czysty masochizm z mojej strony. Masz rację, chciałbym być takim prymitywnym półmózgiem, ale nie udało mi się. I już żałuję, bardzo żałuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, nie wszystko, bo to byłby czysty masochizm z mojej strony. Masz rację, chciałbym być takim prymitywnym półmózgiem, ale nie udało mi się. I już żałuję, bardzo żałuję.

 

Powiedz powiedz dlacego tak piszesz ? Boli Cie to czy jak wytlumacz mi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×