Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do pań.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

emilk, A Ty, to sobie możesz pojechać, co najwyżej do tego swojego zagranicznego bankruta, co mi tam wycieczkę gwarantowałeś. ;)

 

Jeszcze wybrzydzasz ? Super klimat,slonce,plaza czysta i ciepla woda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, czemu się pogubiłeś? :mrgreen: Kobietą jestem( na serio).

 

emilk, A Ty, to sobie możesz pojechać, co najwyżej do tego swojego zagranicznego bankruta, co mi tam wycieczkę gwarantowałeś. ;)

 

Jeszcze wybrzydzasz ? Super klimat,slonce,plaza czysta i ciepla woda :D

Wybrzydzam, bo wolę góry jak morze. W Twej ofercie nie ma nic atrakcyjnego dla mnie, więc co się dziwisz?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bittersweet, no to mnie dyga, że przez takie babki, ja potem też jestem postrzegana jako potencjalna "kurka". O facecie, jako o potencjalnej "kurce", nikt nawet nie pomyśli, bo facetów kurek praktycznie nie ma, a przynajmniej nie w takiej ilości, aby stereotyp ,"facet to coś do usługiwania kobiecie", miał szansę się rozwinąć. U kobiet jest zupełnie inaczej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, czemu się pogubiłeś? :mrgreen: Kobietą jestem( na serio).

 

emilk, A Ty, to sobie możesz pojechać, co najwyżej do tego swojego zagranicznego bankruta, co mi tam wycieczkę gwarantowałeś. ;)

 

Jeszcze wybrzydzasz ? Super klimat,slonce,plaza czysta i ciepla woda :D

Wybrzydzam, bo wolę góry jak morze. W Twej ofercie nie ma nic atrakcyjnego dla mnie, więc co się dziwisz?:)

 

No spoko ok to juz wszystko wim :P Mowisz ze gory hmmm,Alpy ? :D No moge Ci dorzucic do tej Grecjii kolo ratunkowe,zebys sie to nie utopila podczas sztormu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica, Ooo i to wyjaśnia, dlaczego @emilak tam tak ciągnie. :P

 

Mogę mu sprzedać wycieczkę, skoro tak ciągle piszę o nich. :P

 

Caryca po znajmosci bedzie taniej tak ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bittersweet, no to mnie dyga, że przez takie babki, ja potem też jestem postrzegana jako potencjalna "kurka". O facecie, jako o potencjalnej "kurce", nikt nawet nie pomyśli, bo facetów kurek praktycznie nie ma, a przynajmniej nie w takiej ilości, aby stereotyp ,"facet to coś do usługiwania kobiecie", miał szansę się rozwinąć. U kobiet jest zupełnie inaczej...

 

Mnie zawsze to zastanawia dlaczego jak kobieta zdradzi faceta to jest ku...,szmata itp,ale jak facet zdradzi kobiete to nie mowi sie o tym tak glosno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piszę tylko o sobie, że mi się to podoba, a bierze się to też pewnie stąd, że nikt mi nigdy nie kazał, nie spotkałam żadnego szowinisty, który by twierdził, że to mój "zasr*** obowiązek", tylko uczynnych i wdzięcznych pod tym względem facetów, a przez to się po prostu aż chce dbać o takiego, ale rozumiem, że jak się trzyma w domu buca, który nami pomiata, to się można buntować, gdyby mi jakiś kazał coś zrobić, to by pewnie w łeb dostał :P, a znając moją przekorę, to bym pewnie nigdy w życiu juz tego nie zrobiła za karę :P
Czyli co? Jak by Twój facet uważał, że właściwym zadaniem i obowiązkiem dla kobiety jest dbać o dom, to dbanie o dom już by Ci nie sprawiło satysfakcji i w tym momencie przestało by być dla ciebie właściwym zdaniem dla kobiety? Kompletnie Cie nie ogarniam... współczuję, że w takim wypadku nie miałabyś jednak siły, aby być sobą... ale w końcu jesteś kobietą, więc jaj mieć nie powinnaś.. :bezradny:

 

No właśnie widzę, że nie ogarniasz :P. Dla mnie dbanie o drugiego człowieka jest wyrazem miłości i wolę ją okazywać czynami i jeśli facet robi tak samo. Nudzą mnie piękne słówka. Gdyby facet mnie nie szanował, nie gotowałabym dla niego, co w tym jest takiego cięzkiego do zrozumienia? Nie będę się starać dla kogoś, kto na to nie zasługuje, a jeśli zasługuje, to zrobię wszystko, żeby było mu ze mną dobrze. Taka niepojęta filozofia? Nie rozumiesz, że satysfakcja nie płynie z czynności zmywania garów, tylko z tego, że się dba i starać być dobrą dla człowieka, którego się kocha i w sumie dla waszego wspólnego lepszego życia?? Btw. nie chciałam tobie dogadać, mówiłam ogólnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ma Twoje rzucanie do tematu, nie rozumiem?
Wg mnie ma celu sprawdzenie na ile , to satysfakcjonujące Ciebie , dbanie o dom, jest wynikiem Twojego nieprzymuszonego wyboru , a na ile przymusu... chociażby wewnętrznego.. na ile robisz to, bo tego chcesz, a na ile, bo jednak musisz...

 

Ja nic nie muszę...dlatego mam czystą duszę :) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę mu sprzedać wycieczkę, skoro tak ciągle piszę o nich. :P

 

Caryca po znajmosci bedzie taniej tak ? :P

 

Katalog nie przewiduje zniżek, nawet po znajomości.

 

To ile proponujesz ? :D Bedziesz moim przewodnikiem ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, a czemu forumowego, patriarchalnego samca, to zastanawia? dla niego powinno być oczywiste, że facetowi więcej wolno...:P

 

ps No, nad Alpami mogę się ewentualnie zastanowić. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ego, masz racje ofc, ze stereotypy wplywaja nasze zycie i to jak inni nas postrzegaja, mnie to tez wkurzaĺo, ze dla szefa ja bylam " anioleczkiem" a moj kolega " panem jakimstam". Ale mozna samemu sobie poustawiac otoczenie, wg wlasnych zasad. Na szczescie nie zyjemy w Arabii Saudyjskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, a czemu forumowego, patriarchalnego samca, to zastanawia? dla niego powinno być oczywiste, że facetowi więcej wolno...:P

 

ps No, nad Alpami mogę się ewentualnie zastanowić. :)

 

No ok ale jest rowno uprawnienie tak ? ;) Kobieta nie jest przeciez gorsza od faceta,to wy kobiety nadajecie temu swiatu piekno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że wielu facetów to szowiniści i buce, ale naprawdę nie wszyscy tacy są :P. Ja całe życie spędziłam głównie w męskim gronie i nigdy nie spotkałam się z podejściem, że muszę komuś usługiwać, raczej mężczyźni wykazywali skłonności, żeby jakoś mnie odciążać, dbali o mnie (i w rodzienie i moi partnerzy), więc nie mam takiego skrzywienia, żeby się brzydzić dbaniem o dom i rodzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę mu sprzedać wycieczkę, skoro tak ciągle piszę o nich. :P

 

Caryca po znajmosci bedzie taniej tak ? :P

 

Katalog nie przewiduje zniżek, nawet po znajomości.

 

To ile proponujesz ? :D Bedziesz moim przewodnikiem ? :P

 

Nie mam uprawnień przewodnika.

 

Hmmm szkoda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że wielu facetów to szowiniści i buce, ale naprawdę nie wszyscy tacy są :P. Ja całe życie spędziłam głównie w męskim gronie i nigdy nie spotkałam się z podejściem, że muszę komuś usługiwać, raczej mężczyźni wykazywali skłonności, żeby jakoś mnie odciążać, dbali o mnie (i w rodzienie i moi partnerzy), więc nie mam takiego skrzywienia, żeby się brzydzić dbaniem o dom i rodzinę.

 

Oczywiscie ze nie wszyscy tacy sa ;) Facet tez potrafi byc dobry dla kobiety i mocna ja kochac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mada1987, no właśnie dostrzegam pewną niekonsekwencję, bo jeśli piszesz, że dla Ciebie okazywanie miłości jest przez czyny( jak dbanie o dom ) i tego samego oczekujesz od faceta, co jest dla ciebie przejawem szacunku, czyli jeśli facet Cię szanuje to Ci np. gotuje, tak samo jak Ty jemu (dziwne, skoro jednocześnie piszesz gdzie indziej, że dbanie o domostwo to zadanie dla kobiety i dlatego nie śmiałabyś oczekiwać od faceta o dbania o dom...)

A jeśli on Cię nie szanuje, to Ty jego też nie...więc już nie wiem czy dla Ciebie to dbanie o dom, to coś co jest faktycznie Twoją potrzebą, źródłem twej osobistej satysfakcji, czyli czymś niezależnym od tego, co facet o Tobie myśli czy mówi, czy raczej spełnianiem oczekiwań faceta czy społeczeństwa, a więc czymś zależnym od opinii innych( w końcu wg ciebie kobietę się chwali za porządek w domu, czy dobry obiad)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mada, co to znaczy ze mezczyzni Cie "odciazali " ? Czyli jakis ciezar spoczywala na Tobie, a oni pomagali ? Pomoc i odciazanie to nie jest rowny podzial obowiazkow. Rowny podział obowiazkow charakteryzuje sie tym, ze nie ma znaczenia, kto łapie za mopa, kto za kierownice w aucie, kto za nosidelko z dzieckiem, partnerzy wymieniaja sie tym bez mrugniecia okiem. Jezeli tak bylo w Twoim zyciu, to czapki z głow ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że wielu facetów to szowiniści i buce, ale naprawdę nie wszyscy tacy są :P. Ja całe życie spędziłam głównie w męskim gronie i nigdy nie spotkałam się z podejściem, że muszę komuś usługiwać, raczej mężczyźni wykazywali skłonności, żeby jakoś mnie odciążać, dbali o mnie (i w rodzienie i moi partnerzy), więc nie mam takiego skrzywienia, żeby się brzydzić dbaniem o dom i rodzinę.

 

Oczywiscie ze nie wszyscy tacy sa ;) Facet tez potrafi byc dobry dla kobiety i mocna ja kochac ;)

 

Tak oni maja nawet taka nazwe, Pantofle, tak to bylo. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że wielu facetów to szowiniści i buce, ale naprawdę nie wszyscy tacy są :P. Ja całe życie spędziłam głównie w męskim gronie i nigdy nie spotkałam się z podejściem, że muszę komuś usługiwać, raczej mężczyźni wykazywali skłonności, żeby jakoś mnie odciążać, dbali o mnie (i w rodzienie i moi partnerzy), więc nie mam takiego skrzywienia, żeby się brzydzić dbaniem o dom i rodzinę.

 

Oczywiscie ze nie wszyscy tacy sa ;) Facet tez potrafi byc dobry dla kobiety i mocna ja kochac ;)

 

Tak oni maja nawet taka nazwe, Pantofle, tak to bylo. :mrgreen:

 

Patryk duzo jest pantofli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ego, Pod warunkiem że ja bede pilotem samolotu :P
Odpada, to wbrew równouprawnieniu.

 

Patryk29, :mrgreen:

 

Mada, co to znaczy ze mezczyzni Cie "odciazali " ?
Obawiam się, że to może znaczyć, że czasem łaskawie raczyli po sobie pozmywać... :mrgreen::(

 

Na szczescie nie zyjemy w Arabii Saudyjskiej.
Wiesz co? im dłużej żyję tym mam większe wątpliwości. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×