Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do pań.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

NN4V hmm,jacy wy dla mnie taki ja dla was ;) Nie będę siedzial cicho jak myszka.To juz się dawno skonczylo,a co niektórzy dolewaja tylko oliwy do ognia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie ze w co niektórych jest taka zawiść ze tego nie da sie opisać,jestesmy tu by sobie pomagać a nie bluzgać innych za to co się napisalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ma Twoje rzucanie do tematu, nie rozumiem?
Wg mnie ma celu sprawdzenie na ile , to satysfakcjonujące Ciebie , dbanie o dom, jest wynikiem Twojego nieprzymuszonego wyboru , a na ile przymusu... chociażby wewnętrznego.. na ile robisz to, bo tego chcesz, a na ile, bo jednak musisz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ma Twoje rzucanie do tematu, nie rozumiem?
Wg mnie ma celu sprawdzenie na ile , to satysfakcjonujące Ciebie , dbanie o dom, jest wynikiem Twojego nieprzymuszonego wyboru , a na ile przymusu... chociażby wewnętrznego.. na ile robisz to, bo tego chcesz, a na ile, bo jednak musisz...

 

Ego a co ma piernik do wiatraka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu przypominam moje zapytania do pań.

str 25 post:http://www.nerwica.com/pytanie-do-pa-t55936-336.html#p2073401

str 26 post:http://www.nerwica.com/pytanie-do-pa-t55936-350.html#p2073471

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, już dawno mam tam przygotowane miejsce po prawicy tamtejszego Władcy. Pamiętaj emil, że tylko grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne idą tam gdzie chcą. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bittersweet, zasadniczo mam na myśli przede wszystkim ogół rzeczy, które tradycyjnie, stereotypowo są uznawane za kobiece+ kobieca biologia i to co z niej wynika. Chociaż tak szerzej, to samo nazwanie czegoś kobiecym, już często wywołuje we mnie awersję do tego. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bittersweet, no nie zupełnie, bo ja mam przecież też niechęć do kobiecej biologi, przynajmniej do niektórych jej przejawów ;) , o czym już kiedyś tu pisałam, a co nie jest przecież żadnym stereotypem, a dla mnie jest przejawem gorszości tej płci, co mnie jeszcze bardziej dołuje. Ponadto nazwanie czegoś męskim, już nie wywołuje we mnie awersji, tylko zazdrość. I przecież ja generalnie kobiety uważam za gorszą płeć( za przejaw gorszości kobiet uważam m.in ich usługiwanie facetom, stąd moje zapytania w temacie), co też można uznać za stereotyp, więc raczej nie można o mnie powiedzieć, że jestem przeciwko stereotypom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, już dawno mam tam przygotowane miejsce po prawicy tamtejszego Władcy. Pamiętaj emil, że tylko grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne idą tam gdzie chcą. ;)

 

Zabierz mnie ze soba :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ego, no to moze masz niechec do tradycyjnych stereotypow, bo realnie stricte kobiece zostalo juz tylko rodzenie.Nawet karmienie moze przejac facet, od tego sa butelki ze smokiem.

 

Teraz to juz nawet faceci rodza dzieci wiec luz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, A Ty, to sobie możesz pojechać, co najwyżej do tego swojego zagranicznego bankruta, co mi tam wycieczkę gwarantowałeś. ;)

 

bittersweet, no myślę, że właśnie dlatego, że się jakoś utożsamiam z tą gorszą płcią, to dlatego tak to przeżywam.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×