Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
andrzej57

Jak postępować, żeby mieć dobre relacje z innymi ?

Rekomendowane odpowiedzi

Długo nie wchodziłem na forum i dziś z nudów zacząłem sobie czytać poszczególne działy. Jak można postępować z osobą,która wysyła ci na pw błaganie o zagłosowanie na miss forum,gdzie odpisałem,że nie będę nic robił wbrew sobie i następna wiadomość na pw,że przeze mnie nie spała całą noc - dlaczego to nie chcę tylko kliknąć na nią i wywarła na mnie presję,że dla świętego spokoju oddałem ten 1 głos :twisted:JAK MOŻNA Z TAKĄ OSOBĄ MIEĆ W MIARĘ POPRAWNE RELACJE :?: (proszę o niepisanie na pw).

Artemizja, piękna kobieto - możesz mnie,jak to piszą inni - zbanować (od tak pięknej kobiety przyjmę to na swoją klatę), ale opinia jajku, jest trafiona 100%.To jest manipulantka forumowa :!::lol:detektywmonk, z Ciebie to ciepło wypływa,czytając Twoje posty, super stonowanym człowiekiem musisz być, a wypowiedzi blah są zawsze naprawdę merytoryczne. A może autorka tego wątku, sama by udzieliła odpowiedzi na każde postawione przez siebie pytanie (w co wątpię, ona mając 30-tkę poznaje dopiero świat i ludzi)? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak można postępować z osobą,która wysyła ci na pw błaganie o zagłosowanie na miss forum,gdzie odpisałem,że nie będę nic robił wbrew sobie i następna wiadomość na pw,że przeze mnie nie spała całą noc - dlaczego to nie chcę tylko kliknąć na nią i wywarła na mnie presję,że dla świętego spokoju oddałem ten 1 głos :twisted: )

Czyli to jednak prawda co inni pisali :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Długo nie wchodziłem na forum i dziś z nudów zacząłem sobie czytać poszczególne działy. Jak można postępować z osobą,która wysyła ci na pw błaganie o zagłosowanie na miss forum,gdzie odpisałem,że nie będę nic robił wbrew sobie i następna wiadomość na pw,że przeze mnie nie spała całą noc - dlaczego to nie chcę tylko kliknąć na nią i wywarła na mnie presję,że dla świętego spokoju oddałem ten 1 głos :twisted:JAK MOŻNA Z TAKĄ OSOBĄ MIEĆ W MIARĘ POPRAWNE RELACJE :?: (proszę o niepisanie na pw).

Artemizja, piękna kobieto - możesz mnie,jak to piszą inni - zbanować (od tak pięknej kobiety przyjmę to na swoją klatę), ale opinia jajku, jest trafiona 100%.To jest manipulantka forumowa :!::lol:

jprdl jestem w szoku

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
... Artemizja, piękna kobieto - możesz mnie,jak to piszą inni - zbanować (od tak pięknej kobiety przyjmę to na swoją klatę), ...

Nie wiem tylko dlaczego nie uszanujesz prośby kobiety (niezależnie od jej piękności).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Jak można postępować z osobą,która wysyła ci na pw błaganie o zagłosowanie na miss forum,gdzie odpisałem,że nie będę nic robił wbrew sobie i następna wiadomość na pw,że przeze mnie nie spała całą noc - dlaczego to nie chcę tylko kliknąć na nią i wywarła na mnie presję,że dla świętego spokoju oddałem ten 1 głos :twisted:JAK MOŻNA Z TAKĄ OSOBĄ MIEĆ W MIARĘ POPRAWNE RELACJE :?:

:hide:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przykre, że ostrzeżenie czerwonymi literami zostało zignorowane, bo teraz za personalną wycieczkę ostrzeżenie + kosz dla postów, które pojawiły się jako komentarz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi